Windows live movie maker památeční video - pomůžete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 28.09.14 20:58
windows live movie maker památeční video pomůžete?

Ahojky mám na vás obrovskou prosbu více méně na ty lkdo bydlí ve Zlíně nebo okolí a nebo blízko Brněnského Hotelu Grand a neměl by problém s dojítím na kavárnu Student Agency
Jde o to že potřebuju udělat památeční video nachystám příběh fotky muziku všechno jen to potřebuju dát dohromady nevím si s tím rady. Chtěla bych udělat památeční video ale nevím jak na to díky moc za rady a případnou pomoc.

Reakce:
Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 28.09.14 21:07

Ahoj, pomohla bych, ale bohužel nejsem ze Zlína..

syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 28.09.14 21:47

Já taky nejsem ze zlína, ale wl movie maker je jednoduchý program.. i bez návodu jde celkem rychle pochopit jak na to..není to tak složité jak to vypadá ;)

katula9
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 28.09.14 21:57

Já už se s tím mordovala víc jak hodinu a nepochopila sem vůbec nic

Meliskaa
Echt Kelišová 7858 příspěvků 28.09.14 21:59

Windows movie maker je jednoduchy, kdyby si neco potrebovala vedet tak pisni do zprav, pokusim se pomoct :-)

syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 28.09.14 22:06

@katula9 njn, to chce tomu dát více než hodinku.. ani Řím nepostavili za hodinu :P ne, já chápu, že někoho to nebaví a nemá na to čas si s tím hrát ;)

lenka_
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 28.09.14 22:10

Najdi si návod (tutorial) na youtube. Já jsem s Windows movie maker začala pracovat před měsícem a v životě jsem se snad žádný program nenaučila tak rychle jako tento. Pomocí jednoho 45 minutového videa jsem se naučila všechno, co jsem potřebovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >