Wobenzin - podpora těhotenství při opakovaných potratech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maria_37
Závislačka 4059 příspěvků 24.04.19 14:42
Wobenzin - podpora tehotenstvi pri opakovanych potratech

Ahoj holky. Braly jste nektera Wobenzyn na podporu tehotenstvi? Jake davkovani? Mam za sebou 3 potraty a jdu do dalsiho ket. Krome utrog. nic neberu, tak uvazuji, jak tehotenstvi podporit. Dekuji :mavam:

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 24.04.19 15:21
@Maria37 píše:
Ahoj holky. Braly jste nektera Wobenzyn na podporu tehotenstvi? Jake davkovani? Mam za sebou 3 potraty a jdu do dalsiho ket. Krome utrog. nic neberu, tak uvazuji, jak tehotenstvi podporit. Dekuji :mavam:

Wobenzym bych na podporu těhotenství nebrala. Spíš jako rekonvalescenci po operaci, jako doplněk stravy. Poraď se s lékařem, potraty mají asi nějakou příčinu.

Maria_37
Závislačka 4059 příspěvků 24.04.19 15:23
@Russet píše:
Wobenzym bych na podporu těhotenství nebrala. Spíš jako rekonvalescenci po operaci, jako doplněk stravy. Poraď se s lékařem, potraty mají asi nějakou příčinu.

Dekuji. Wobenzin se uziva i pri opakovanych potratech - jsou o tom studie. Ad lekari - nema cenu mluvit… Pry vse o. k. a je to nahoda :nevim: ale to resit nechci…

histep
Závislačka 4715 příspěvků 24.04.19 15:28
@Maria37 píše:
Dekuji. Wobenzin se uziva i pri opakovanych potratech - jsou o tom studie. Ad lekari - nema cenu mluvit… Pry vse o. k. a je to nahoda :nevim: ale to resit nechci…

Wobenzym (od slova enzym). Já ho mám pro opakované potraty doporučený imunologem v dávkování 3-3-3.

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 24.04.19 15:30
@Maria37 píše:

Bez porady s lékařem užívejte Wobenzym pouze při poúrazových otocích. Před užíváním Wobenzymu u ostatních onemocnění a při jeho delším, než dvouměsíčním užívání je nutné poradit se s lékařem. Příležitostně může při chronických onemocněních po začátku léčby Wobenzymem nastat zhoršení příznaků, což je podle dosavadních zkušeností v převážné většině případů považováno za kladnou reakci organismu na léčbu.
Okopírováno ze stránek dr. MAXE.

Já bych to s doktorem konzultovala. Oni jsou odborníci, ne internet a epipi.

MartinaCV
Echt Kelišová 7764 příspěvků 24.04.19 15:39
@Maria37 píše:
Ahoj holky. Braly jste nektera Wobenzyn na podporu tehotenstvi? Jake davkovani? Mam za sebou 3 potraty a jdu do dalsiho ket. Krome utrog. nic neberu, tak uvazuji, jak tehotenstvi podporit. Dekuji :mavam:

Znám x holek, které s nasazením Wobenzymu otěhotněly, ačkoliv se před tím dlouhou dobu neúspěšně snažily. Obecně se o enzymoterapii zajímám, čtu zahraniční studie a sama jsem na podporu těhotenství užívala vysoké dávky koENZYMU q10, který ve studiích vychází velmi dobře v souvislosti s omlazením vajíček (v cyklu, kdy v nich dochází k dalšímu dělení před ovulací). Bylo by to na dlouhé povídání, ale za své už mluví Nobelova cena ve spojitosti s koenzymem q10 a omlazením organismu a buněk, včetně vajíček.
Edit: ale musí se užívat ten správný, je ho více druhů (koenzym)

Maria_37
Závislačka 4059 příspěvků 24.04.19 16:09
@Russet píše:
Bez porady s lékařem užívejte Wobenzym pouze při poúrazových otocích. Před užíváním Wobenzymu u ostatních onemocnění a při jeho delším, než dvouměsíčním užívání je nutné poradit se s lékařem. Příležitostně může při chronických onemocněních po začátku léčby Wobenzymem nastat zhoršení příznaků, což je podle dosavadních zkušeností v převážné většině případů považováno za kladnou reakci organismu na léčbu.
Okopírováno ze stránek dr. MAXE.Já bych to s doktorem konzultovala. Oni jsou odborníci, ne internet a epipi.

Dekuji za radu. Nicmene udelam to podle sebe. Co je spatneho natom, ze se ptam na zkusenosti?

Maria_37
Závislačka 4059 příspěvků 24.04.19 16:10

@MartinaCV @histep dekuji holky.

kjhui
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 24.04.19 16:28

@Maria37
Ahoj, použití na tohle neznám ale zobala jsem ho na něco jiného. Něco co se mělo dle lékařů léčit 3-5 let bylo za rok a něco téměř dobré, i když doktoři říkali „radši si kupte něco hezkého na sebe, Wob. je na nic“.. takže jestli nemáš co ztratit tak ho ber. Ale maximálně dva měsíce v kuse a podle návodu. Ten výrobce má ještě několik produktů, něco i na gynekologické věci, zkus pohledat. Hlavně pozor na stravování, Wob. mi vždycky brutálně rozhodil trávení, jednak hlídat kdy můžeš jíst a kdy požít Wob. a jednak teda slopat hrst těch tablet iks krát za den, žádná sranda. On Wob. sám o sobě neléčí ale může nahodit tělo, aby si pomohlo samo, zvlášť u chronických věcí, neléčitelných zánětů apod.

Ještě se říká že je dobrá těhotenská listovka, Femibion nebo podobná, že i před otěhotněním to podporuje že to tam dole funguje jak má.. nevím co je na tom pravdy, kamarádka Fem. zobala a pak otěhotněla, nevím nakolik to mělo efekt, ale zkusit to můžeš.

Maria_37
Závislačka 4059 příspěvků 24.04.19 17:54

@kjhui dekuji

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 24.04.19 22:56
@kjhui píše:
@Maria37
Ahoj, použití na tohle neznám ale zobala jsem ho na něco jiného. Něco co se mělo dle lékařů léčit 3-5 let bylo za rok a něco téměř dobré, i když doktoři říkali „radši si kupte něco hezkého na sebe, Wob. je na nic“.. takže jestli nemáš co ztratit tak ho ber. Ale maximálně dva měsíce v kuse a podle návodu. Ten výrobce má ještě několik produktů, něco i na gynekologické věci, zkus pohledat. Hlavně pozor na stravování, Wob. mi vždycky brutálně rozhodil trávení, jednak hlídat kdy můžeš jíst a kdy požít Wob. a jednak teda slopat hrst těch tablet iks krát za den, žádná sranda. On Wob. sám o sobě neléčí ale může nahodit tělo, aby si pomohlo samo, zvlášť u chronických věcí, neléčitelných zánětů apod.Ještě se říká že je dobrá těhotenská listovka, Femibion nebo podobná, že i před otěhotněním to podporuje že to tam dole funguje jak má.. nevím co je na tom pravdy, kamarádka Fem. zobala a pak otěhotněla, nevím nakolik to mělo efekt, ale zkusit to můžeš.

Listovka se bere hlavně na předcházení vývojových vad plodu.

kjhui
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 25.04.19 13:59

@Russet @Maria37
jo teď na to koukám, ta listovka se doporučuje těhotným a ženám co plánují otěhotnět - proto jsem ji doporučovala a kamarádka brala i před početím - ale zřejmě je to z toho důvodu že trvá několik týdnů než má tělo stálou hladinu listovky takovou, aby to mělo pozitivní dopad na plod, takže když to začne brát až těhotná tak ztrácí drahocený čas..

Russet
Neúnavná pisatelka 15899 příspěvků 25.04.19 20:05
@kjhui píše:
@Russet @Maria37
jo teď na to koukám, ta listovka se doporučuje těhotným a ženám co plánují otěhotnět - proto jsem ji doporučovala a kamarádka brala i před početím - ale zřejmě je to z toho důvodu že trvá několik týdnů než má tělo stálou hladinu listovky takovou, aby to mělo pozitivní dopad na plod, takže když to začne brát až těhotná tak ztrácí drahocený čas..

Spíš je to tak, že i průměrné zdravé ženě trvá pár měsíců, než otěhotní. Je dobré ji brát už předem, protože je při otěhotnění optimálnější dávka. Rozhodně se to v těle nehromadí.

Váš příspěvek
Reklama