Wobenzym - kdo máte zkušenosti, sem s nimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanet
Kelišová 6847 příspěvků 25.03.06 02:32
Wobenzym - kdo mate zkusenosti, sem s nimi

Prosim, napiste mi, jake kdo mate zkusenosti s Wobenzymem. Chtela bych ho vyzkouset (na posileni imunity, caste zanety prudusek a dutin) a rada bych se dozvedela, jestli jste ho nektera vyzkousela (nebo nekdo koho znate) a jestli pomohl nebo ne, a na jakou nemoc. Budu vdecna za kazdou odpoved. Diky. Zaneta

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Minka
Stálice 89 příspěvků 26.03.06 11:24

Ahoj Zanet,
já jsem wobenzym vyzkoušela asi před 7 lety na sobě a byla jsem moc spokojená. V tý době se s tím teprve začínalo,takže jsem si musela celou léčbu platit a nebylo to málo. Nevím jak je to dnes. Měla jsem tenkrát častý angíny a nějakou infekci v krku a poruchy imunity. Poradila mi to moje krční doktorka a brala jsem to asi 3 měsíce,ze začátku po 3 krát 5 tabletách denně - asi 1.týden, potom už jen 3krát 2. Musí se to ale užívat dlouhodobě. No, záleží na jakou nemoc to budeš užívat. Je lepší se asi poradit s doktorem u kterýho se léčíš.
Přeju ti ať ti to pomůže.
Minka

ka-tka
Generální žvanilka 22315 příspěvků 26.03.06 11:29

Ahoj

tak ja ho brala taky kdyz mi bylo 16 tj, pred 10 lety
Mela jsem uzlinky v podpazi a bulku v prsu, a na to mi to napsala gyndarka........vim, ze v ty dobe jsem za nej nic neplatila.......jo a bylo to na Slovensku

Asi mi pomohl......uz si nepamatuju, ale bulku ani uzliny nehmatam

Katka

avi
Kecalka 115 příspěvků 26.03.06 12:50

Brala jsem Wob. po zamlklém těhotenství několik měsíců.Krásně se mě upravil cyklus, celou zimu jsem nebyla ani jednou nemocná, žádná rýma, nic a to doma kolem mě všichni lehli:-) Nakonec všechno skončilo těhotenstvím hned napoprvé a už mám 8 týdenní holčičku. Samozřejmě že jsem si ho musela platit (celkem jsem snědla 3 velká balení), je jen velmi málo nemocí na které by váš lékař ho mohl napsat na pojišťovnu.

zanet
Kelišová 6847 příspěvků 26.03.06 14:26

Holky, dekuji vam za zkusenosti. Hlavne avi, tys me potesila. Ono to fakt funguje i na zenske problemy? Ne ze bych nejake mela, lepe receno, zatim nevim, nebyla jsem na zadnem vysetreni, ale to zes otehotnela brzo, mi dava nadeji. Takze Wobenzymu urcite dam sanci.

Diky, ze mi pisete i davkovani, ja to totiz s zadnym doktorem konzultovat nebudu, jen s pribalovym letakem. :-)

Jo a klidne sem hodte i negativni zkusenosti. Negativni je asi silne slovo… rekneme zadne zkusenosti - nepomohl, ale ani neublizil.

Z.

avi
Kecalka 115 příspěvků 26.03.06 14:33

Zanet, já brala ze začátku 3×5 a později přešla na 3×3 a u toho jsem zůstala až do otěhotnění. tak ti držím palečky, aby ti taky pomohl, jak potřebuješ :wink:

zanet
Kelišová 6847 příspěvků 26.03.06 14:42

Avi , jsi zlato. Moc diky! Hezky den. 8)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.06 13:15

Dávkování Wobenzymu - má s ebrát na zahájení terapie( čili minimálně měsíc, spíše ale více) 1 tbl na 6 ¨kg- tedy při váze 60 kg lo tbl/den- napři 3-3-4tbl

je dobrý na všechny pozánětlivé stavy ale taky se po něm dobře hojí rány po operacích, i jako prvence dých.infektů- takže po potratu ano, po operaci- císaři ano, na zimu abychom nestonali- ale ne vždy je v rámci prevence dostačující, dobré je přihodit i vitamíny.

Já osobně mám s ním moc dobré zkušenosti - na hojení jizev po operaci( jakékoliv). Mimo onkologické indikace si musíš platit, pojištona nic nehradí

LucieN
Kecalka 439 příspěvků 27.03.06 13:39

Ahojky,

osobní zkušenost nemám, dávala jsem ho jen psovi po operaci koleního vazu.
Jen nás veterinář upozorňoval, že zaroveň s ním může být špatně od žaludku. Sám ho bral, také na pooperační stav a žaludek protestoval (našemu psu žaludek taktéž nejevil nadšení, ale neměl žádné otoky, záněty, vše se léčilo výborně).

Nevím jak lidem, ale jsou to opět lidské prášky na žaludek - měli jsme Primamet na to, aby to ten žaludek zvladl.

Marcie
Povídálka 40 příspěvků 27.03.06 14:41

Ja jsem zkusenost s Wobenyzmem nakousla ve svem
prispevku „zahlenena“. Brala jsem ho (velke baleni cca 2800 Kc) po operaci stitne zlazy (duben 2005) a to prvnich 10 dnu 10 tablet 3× denne, pak dalsich 14 dni 6 tablet 3× denne. A zbytek baleni jsem dobrala jako udrzovaci davku 3 tablety 3× denne.
Do vanoc jsem byla v pohode, zadna nemoc ani nachlazeni. Pak nase mala dostala silny zanet nosohltanu a my s ni a placame se v tom az dosud :( , takze uvazuju, ze budu Wobenzym uzivat znova. Urcite je to skvela vec a mohu jen doporucit. Jen kdyby nebyla tak draha!

zanet
Kelišová 6847 příspěvků 30.03.06 20:28

Holky, dekuju za vase prispevky a hlasovani. No vida, takze Wobenzym muze pomoci i pejskum. Zajimave.
Marcie, tvuj prispevek jsem cetla, ale chtela jsem ziskat ucelenejsi informaci a vic zkusenosti od vicero lidi. Myslim, ze se mi to povedlo tak napul. Zatim se tu treba neobjevil nikdo, kdo by mel s timto lekem vylozene negativni zkusenosti. Ze by takovi nebyli nebo se jim jen negativne nechce psat (coz beru)…

Niky Procházková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.13 21:41
wobenzym

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se může pít alkohol na léky wobenzym. A v případě že ne, co se stane při požití alkoholu? Děkuji za odpověď :-)

zanet
Kelišová 6847 příspěvků 10.02.13 22:03

Urcite nic, jsou to jen enzymy, v nejhorsim to nebude pusobit. Precti si pribalovy letak. ;)

Papaj29
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 31.12.13 00:00

Ahoj holky, může se wobenzym na začátku těhotenství? Vlastně ze začátku to nikdo hned nezjistí… Nemáte s tím zkušenost? A když ho už beru druhý měsíc a zjistím že jsem těhotná, můžu ho dobrat? Mam sníženou imunitu a wobenzym je na tohle nejlepší. Díky za radu.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21455 příspěvků 09.01.15 09:22

Ahoj všem.
Tak jsme se bavili s kolegyní o Honzíkovo věčných rýmách od nástupu do školky (zelené rýmy, už několikrát píchané uši, jednou antibiotika) a ona mi řekla o Wobenzymu. Jen pro info, malej nyní bere betaglukan.
Zde jsem našla všude jen zkušenosti staré několik let, a tak obnovuji diskusi ;)

Takže Wobenzym - ano či ne a jak pro děti??? Nebo radši ten betaglukan? Nebo co jiného?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama