Wobenzym - po operaci / Extrakci zubů (Vaše zkušenosti?)

5.6.15 07:19

Wobenzym - po operaci / Extrakci zubů (Vaše zkušenosti?)

Ahoj holcicky,

Dovolila jsem si zalozit nove tema (nikde jsem tu podobne tema nenasla a kdyz uz se to k wobenzymu vztahovalo v nejake diskuzi, tak byla par let stara)

Mate nejakou zkusenost s branim WOBENZYMU po operaci, konkretne po extrakci 4 zubu v celkove narkoze?

Moje konkretni diagnoza je - vyndani 4 zubu v celkove anestezii, velke krvaceni behem operace, spojeni nosni dutiny s ustni…

Operace probehla v pondeli 1.6.2015 - dnes jsem tedy 4.den po operaci. Vcera vecer jsem si vzala prvni davku Wobenzymu ze zoufalstvi. Dle letaku mam brat zpocatku 3×10 tablet. Dale k tomuto beru narazove Ibalgin 400 + Aescin-Teva 3×2 tabletky.

Mate, prosiiim, nekdo zkusenost, za jak dlouho by mi to mohlo pomoci od holesti, otoku a podobne?

:zed:

Příspěvek upraven 08.06.15 v 16:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
5.6.15 07:24

Osobní zkušenost nemám, ale manžel teď dlouho marodil se zubem, už ani DR moc nevěděla co s tím, tak mu to doporučila na podporu hojení. A nesedlo mu to, po 3dnech to musel přestat brát, měl šílené zažívací potíže. Ač jsou na to celkem dobré ohlasy, tak bych i počítala s variantou, že Ti to třeba nesedne :think:.

Ať je brzy lépe :hug:.

• Citovat
  • Upravit
5.6.15 07:29

@Syringa dekuju za zkusenost :) no… vzhledem k tomu, ze jsem uz 4 dny nebyla na wc, asi bych potrebovala trochu procistit. Tak k tomu mi to snad taky trochu pomuze.

Ale dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
5.6.15 07:41

Něco podobného jsem před lety zažila, radši nevzpomínat, Wobenzym jsem už brala před zákrokem nemohu potvrdit ani vyvrátit že by nepomhl. Když to je spojené s dutinami je léčení dlouhé marodila jsem přes půl roku :zed: zažívací potíže jsem měla taky a dokonce i kg šla dolu :roll: ale je to vše velice bolestivé a chce to čas na zahojení :hug: ne bolest to nepomůže :nevim: drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
5.6.15 08:09

S takto rozsáhlým zákrokem zkušenosti nemám.
Wobenzym bereme dlouhodobě, zhruba týden před zákrokem vyšší dávky. U manžela zkušenosti dobré, extrakce dvou osmiček v lok. anestezii do dvou dnů bez potíží. Ale on obecně všechno dobře snáší. Já jsem větší srab a bolestín, po extrakci jsem mohla říct asi po deseti dnech že vůbec nic necítím, ale otok nebyl vůbec a vyloženě bolest jsem cítila jen dva dny, ibuprofen nebo naproxen stačily na utlumení. Jinak zažívací potíže po Wobenzymu mívám jenom při nedodržení užívání do prázdného žaludku. Jinak ne. Držím palce.

• Citovat
  • Upravit
5.6.15 09:15

Dekuji za info! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7937
5.6.15 09:58

Asi mi to pomohlo, měla jsem menší otok, ale je potřeba to začít brát před, protože účinek naběhne až za nějaký čas.
Zažívací potíže můžou být při nedodržení pravidel užívání vzhledem k jídlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 22:17

Holky otevru ja jeste nekdy pusu tolik, jako mi sla otevrit pred operaci??? :( me to proste vic jak na polivkovou lzici nejde :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
10.6.15 10:00

Otevřeš neboj :hug: chce to čas hodně času já byla trošku oteklá skoro půl roku po zákroku :roll: držím pěsti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama