Woman secret

341
15.11.18 18:17

Woman secret

Ahoj holky. Nemate některá zkušenost s tehotenskymi testy Woman secret baby a s ovulacnimy testy od této značky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

605
15.11.18 18:39

Ahoj nevím, jestli se to dá považovat za zkušenost, ale teď nedávno jsem se jím testovala při podezření na těhotenství…Mé podezření potvrdil jen tam byla slabší čárka než bych čekala každopádně asi spolehlivý. Moc důvěry ve mě ze začátku podle obalu nevzbuzoval, ale co obal není důležitý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
15.11.18 18:44
@iwinek píše:
Ahoj nevím, jestli se to dá považovat za zkušenost, ale teď nedávno jsem se jím testovala při podezření na těhotenství…Mé podezření potvrdil jen tam byla slabší čárka než bych čekala každopádně asi spolehlivý. Moc důvěry ve mě ze začátku podle obalu nevzbuzoval, ale co obal není důležitý :D

No mám do mrchy 4 dny. A dneska jsem si právě koupila tyhle ovulacni na další kolo snažení. Ovulka dle testů a bolesti proběhla 13-14 DC. Nevím proč, ale napadlo mě si ho udělat a ukazuje mi tohle. Dnes jsem 24DC a 4 dny do mrchy. Tak nevím jestli ovulacni testy tohle ukazují o mimo plodné dny? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
15.11.18 18:55

@Violla obávám se, že s ovulačním testem nepomůžu ten sem nikdy nezkoušela. Tak opravdu nevím, jak a co ukazuje. Vždy jsme to prostě zkoušeli a nechali to náhodě. Kdyby byl těhotenský to je jiná. Takže se omlouvám za neradu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
15.11.18 18:57

@Violla Ahoj, dlouhodobě jsem pouzivala tyto testy a diky nim jsem 4× otehotnela. To co je na fotce, je negativní test, kdyz je ovulka jsou carky téměř nebo stejně silné. LH hormon je v tele stále, takze něco test ukáže, ale k prudkemu vzestupu dochází den pred ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
15.11.18 19:04

@Violla Jen pro priklad vkladam foto mych testů, po kterych bylo úspěšné těhotenství. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.18 19:29

@Violla takto ovulacni testy bezne vypadají v průběhu celého cyklu. Nic to neznamená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
16.11.18 17:27
@iwinek píše:
@Violla obávám se, že s ovulačním testem nepomůžu ten sem nikdy nezkoušela. Tak opravdu nevím, jak a co ukazuje. Vždy jsme to prostě zkoušeli a nechali to náhodě. Kdyby byl těhotenský to je jiná. Takže se omlouvám za neradu :think:

Mě právě dneska dopoledne ukázal na tehotenskem dušíka (nevím, jestli ho uvidíš) a ovulacni jako blížící se ovulaci. Mimo plodné dny mi testy ukazovali buď jen rysku nebo nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
16.11.18 18:02

@Violla no vzhledem k tomu, že se ti blíží ms bych zatím ovulační nechala stranou a zkoušela spíš jen ten těhotenský test. Dušíka tam při velký snaze vidím, takže zkus ještě testovat v den ms a uvidíš jestli bude čárka na těhotenském silnější. Pak pokud se nepodaří opět najet i ten ovulační. Ale počítám, že to ti neradím nic co by si nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama