Reklama

Wondfo pozitivní, Max negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 18:53
wondfo pozitivní max negativní

Maminky prosím Vás, mám 3 dny zpožděnou ms, udělala jsem test od wondfo a byla tam jasná // ale ma dr. max nebylo ani ťuk. Dělá wondfo falešné pozitivní testy nebo je chyba v maxovi? S jakou značkou máte nejlepší zkušenost?

Reklama

Reakce:

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 16.01.17 19:09

Wondfo mě sice nedělal jasné dvě čárky, ale falešného ducha vždycky..Zato dr.max mě teda ukázal vždy přesně…Takže dle mé zkušenosti je dr.max víc kvalitnější test :nevim: zkus ještě jeden test zítra z raní moči a myslím že bude jasno :)

ka2ka
Extra třída :D 12671 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 19:15

Zkus maxe za dva dny

A123
Ukecaná baba ;) 1066 příspěvků 17.01.17 18:30

Wondfo ukazuje o dost dřív nez max :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 09:33

Maminky prosím Vám mám stejý problém, na wondfu jasné // na maxoci nic. 2 dny zpožděná ms, můžu být těhotná nebo wondfo ukazuje špatně?

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 02.03.17 10:01
@Anonymní píše:
Maminky prosím Vám mám stejý problém, na wondfu jasné // na maxoci nic. 2 dny zpožděná ms, můžu být těhotná nebo wondfo ukazuje špatně?

Udělej Maxe za dva dny znovu. Věř spíš jemu

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 16.03.17 18:25

Jeste nekdo takovou zkušenost? Jak to dopadlo, jsem na to stejne… :( a to uz jsem tomu tak věřila.. :( 13 DPO hezká slabá čárka na wondfo, max ani prd… :roll:

Amarel
Kecalka 421 příspěvků 30.03.17 17:24
:think: :think:

Hajtlik
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 30.03.17 17:25

@llenka-li Ahoj jak ti to dopadlo? Já dneska 12 po wondfo krásné // a max nic :(

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 30.03.17 18:32

@Hajtlik nakonec zacal slábnout i wondfo a MS prisla…ted cekam na ovu, jsem 13DC…a budeme zkoušet štěstí znovu..

llenka-li
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 30.03.17 18:33

@Hajtlik držím palce, at mas víc štěstí ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama