Workoutove hřiště na zahradu aneb co místo skluzavky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 28.12.18 10:29
Workoutove hriste na zahradu aneb co misto skluzavky?

Deti nam odrostly ze skluzavky, domecku i piskoviste. Zbyva houpacka a ta pujde dolů na jare, je ztrouchnivela.

Premyslim, co dat misto toho.
Regulerni moznost je nic
Dalsi moznost mne napadla nejaka sestava ve stylu workoutoveho/par­kuroveho hriste. Samozrejme mala.

Ma nekdo doma neco takoveho nebo zkusenost?

Reakce:
catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 28.12.18 11:11

Zajímá mě tak se prifařím :-)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 28.12.18 11:23

Uvidime, jestli ma nekdo zkusenost.

Uživatel je onlineLaraA
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 28.12.18 14:08

to me taky zajima! :D

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 29.12.18 01:19

Asi máme smolíka :lol:

catchthem
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 29.12.18 06:42

To asi jo :-D

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15801 příspěvků 29.12.18 09:44

My máme děti zatím malé, ale přemýšlím, že uděláme na kousku zahrady bosou stezku, kladinu a hrazdy, ať to baví u nás s mužem. Jen si to chce rozmyslet, kolik času na té zahradě děti tráví a zda samostatné nebo spolu. Koukám na starší děti na hřištích a samotná klouzačka nebaví nikoho. Ale pokud je ta sestava větší, tak hrajou na babu, slepou babu, tuhle vylezou, tu prebehnou/přelezou a docela se tam zabaví. Pokud by tam mělo dítě trávit čas samo, tak bych se vykašlala na vše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >