Wppmcn zaměstnání, rychlý výdělek

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11
28.4.22 22:32

Wppmcn,rychlý výdělek

Dobrý den. Má někdo zkušenost s WPPMCN??? Děkuji :-)

Příspěvek upraven 28.04.22 v 22:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2741
28.4.22 22:40
@Enna123 píše:
Dobrý den. Má někdo zkušenost s výdělkem přes WPPMCN? dekuji

No, pro někoho to rychlý a snadný výdělek nepochybně je… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
28.4.22 22:49
@Enna123 píše:
Dobrý den. Má někdo zkušenost s WPPMCN??? Děkuji :-)Příspěvek upraven 28.04.22 v 22:43

Pokud někdo o něčem takovém přemýšlí, tak by měl být doživotně zbaven volebního práva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33630
28.4.22 22:58
@Enna123 píše:
Dobrý den. Má někdo zkušenost s WPPMCN??? Děkuji :-)Příspěvek upraven 28.04.22 v 22:43

To je nějaký blábol? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6977
28.4.22 23:17

A kde je to zaměstnání? Nějak jsem nezahlédl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
28.4.22 23:49
@Ivan PPZ píše:
A kde je to zaměstnání? Nějak jsem nezahlédl

To není žádné zaměstnání, ale primitivní letadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
28.4.22 23:52

Asi budu za blbce, ale co to vůbec je? Nějaká pyramida, letadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
29.4.22 00:02
@Karinkas píše:

Ano, letadlo, jsem líný, takže se zeptej gugla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
29.4.22 00:05
@Zumpa píše:
Ano, letadlo, jsem líný, takže se zeptej gugla.

Díky takhle mi to úplně stačí :). Víc o tom ani vědět nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6977
30.4.22 10:59
@Zumpa píše:
To není žádné zaměstnání, ale primitivní letadlo.
Musí to být zaměstnání, přečti si název vlákna.
@Karinkas píše:

Reklamááááá. Taky jsem to v životě nečetl, ale byl to 1. gůgl hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.5.22 14:37
@Enna123 píše:

Ja jsem u nich od začátku března. Nikoho pod sebe tahat nemusím a mám už peknej výdělek. Jde o zvedání sledovanosti uživatelů soc. sítích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.5.22 18:08

WPPMCN

@Enna123 Ahoj, jedná se o tzv. Ponziho schéma (pyramida), zisky investorům jsou vypláceny z investic těch, kteří se zapojili po nich. Je tam jakoby klikání na videa a dávání liků, za které dostanete odměnu, to je ale jen na oko (stačí vložit klidně snímek černé obrazovky a schválí vám to taky). Zatím jim to funguje, bohužel brzy to všechno zkolabuje. V jejich skupině na telegramu je spousta naivních maminek, které si myslí, že opravdu vydělávají peníze a tahají další a další do hry, brzy jim však zůstanou jen oči pro pláč. WPPMCN je registrovaná přes anonymní služby od 03/03/2022 a 03/03/2023 zanikne, pokud tedy nebude prodlouženo. Jestli jsi už do nich něco investoval, doporučuju vybrat aspoň ten vklad a už neinvestovat dále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.22 13:36

WWPMCN

Přesně tak pyramida jako vyšitá. Těm, komu to není ještě úplně jasné a nechápou. Na FB už existuje několik skupinek, kde na tento podvod lákají. V každé skupince s tímto názvem je 1 nebo 2 hlavní moderátoři a ti jsou placení za to, aby zmanipulovali další nově příchozí. Manipulace spočívá v ukázkách vysokých výdělků za klikání na videa, ale to vám je dovoleno, pouze pokud do toho dáte svoje finance, které maté z vaší práce. Dále celá záležitost se odehrává přes aplikaci, na stránce, která se váže k aplikaci je pouze odkaz na telefonní číslo na watsapp a tam figuruje telefon z UK. Tudíž žádné sídlo firmy, žádná historie firmy, žádný odkaz na majitele, důvěryhodnost nula. Doména byla založena před 3 mi měsíci. Dále další nějaké reporty se posílají denně na uzavřenou skupinku na telegramu, lidi proberte se, žádný důvěryhodný business se nemůže odehrávat přes telegram. A co je naprostá pecka nějaký Petr údajný majitel fungující na telegramu (majitel důveryhodné firmy se nikdy takto prezentovat nebude ) vám věnuje první den za splněné 3 odkliknutá videa 6 Euro. Žádná firma věnující se financím nikdy svévolně nemůže vstoupit do systému a změnit zisk z 1,5 eura na 7,5 euro a tímto manipulovat s finančním sektorem. Dále celá záležitost se odehrává přes kryptoměnu USTD tron 20 založený 2019. Pěšáci k tomu vybraní mají sloužit k tomu jak vám dát co nejlepší návody( video, obrázky) k tomu, abyste vaše finance směnili přes portál Binance a dokázali je převést na aplikaci WPPMCN.Ten kdo tuhle aplikaci vlastní nastavuje pravidla. Denne sleduje čísla nově příchozích a až jich tam bude treba 100 tisíc aplikaci uzavře, krypto si převede na svou vlastní peněženku a čus Bus autobus. Jinak pro laiky duveryhodná stránka kde se odehrávají jakékoliv platby musí začínat http:// a to zajišťuje na webové stránce ikonka malého černého zámečku. Tahle aplikace ho samozřejmě nepotřebuje. Jde pouze o to vybílit vaše peněženky. Samozrejmě že na začátku se to bude tvářit, že vyděláváte, přijde vám zisk do banky, ale cílem je nalákat co nejvíc lidí a vytvořit co největší síť. Hlavně v době zdražování se hodně lidí nachytá. Dále firma údajně byla založena v UK. Jenže originální WPP která tam opravdu sídlí a zabývá se investicemi o tomto podvodu ví a na svých stránkách má odkaz v AJ, že oni s tímto nemají absolutně nic společného a od tohoto jednání se absolutně distancují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.5.22 14:25
@AdriAnna1980 píše:
Přesně tak pyramida jako vyšitá. Těm, komu to není ještě úplně jasné a nechápou. Na FB už existuje několik skupinek, kde na tento podvod lákají. V každé skupince s tímto názvem je 1 nebo 2 hlavní moderátoři a ti jsou placení za to, aby zmanipulovali další nově příchozí. Manipulace spočívá v ukázkách vysokých výdělků za klikání na videa, ale to vám je dovoleno, pouze pokud do toho dáte svoje finance, které maté z vaší práce. Dále celá záležitost se odehrává přes aplikaci, na stránce, která se váže k aplikaci je pouze odkaz na telefonní číslo na watsapp a tam figuruje telefon z UK. Tudíž žádné sídlo firmy, žádná historie firmy, žádný odkaz na majitele, důvěryhodnost nula. Doména byla založena před 3 mi měsíci. Dále další nějaké reporty se posílají denně na uzavřenou skupinku na telegramu, lidi proberte se, žádný důvěryhodný business se nemůže odehrávat přes telegram. A co je naprostá pecka nějaký Petr údajný majitel fungující na telegramu (majitel důveryhodné firmy se nikdy takto prezentovat nebude ) vám věnuje první den za splněné 3 odkliknutá videa 6 Euro. Žádná firma věnující se financím nikdy svévolně nemůže vstoupit do systému a změnit zisk z 1,5 eura na 7,5 euro a tímto manipulovat s finančním sektorem. Dále celá záležitost se odehrává přes kryptoměnu USTD tron 20 založený 2019. Pěšáci k tomu vybraní mají sloužit k tomu jak vám dát co nejlepší návody( video, obrázky) k tomu, abyste vaše finance směnili přes portál Binance a dokázali je převést na aplikaci WPPMCN.Ten kdo tuhle aplikaci vlastní nastavuje pravidla. Denne sleduje čísla nově příchozích a až jich tam bude treba 100 tisíc aplikaci uzavře, krypto si převede na svou vlastní peněženku a čus Bus autobus. Jinak pro laiky duveryhodná stránka kde se odehrávají jakékoliv platby musí začínat http:// a to zajišťuje na webové stránce ikonka malého černého zámečku. Tahle aplikace ho samozřejmě nepotřebuje. Jde pouze o to vybílit vaše peněženky. Samozrejmě že na začátku se to bude tvářit, že vyděláváte, přijde vám zisk do banky, ale cílem je nalákat co nejvíc lidí a vytvořit co největší síť. Hlavně v době zdražování se hodně lidí nachytá. Dále firma údajně byla založena v UK. Jenže originální WPP která tam opravdu sídlí a zabývá se investicemi o tomto podvodu ví a na svých stránkách má odkaz v AJ, že oni s tímto nemají absolutně nic společného a od tohoto jednání se absolutně distancují.

Přesně tak, nejhorší na tom je, že ty naivní maminky fakt vyplácejí (zatím), ale to už si s nima vyřeší finančák ;) Dávám tomu pár měsíců, než příjde exit scam. Btw. podobných appek, dokonce i uplně stejných je na internetu spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
6.5.22 16:40

Líbí se mi na tom to, ze člověk si tam muže opravdu vydělat hodně slušný peníze. Nejde o to, ze to někdy skončí, ale jde o to he člověk muže rychle nahrabat nějaký prasule?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat