Zkušenosti s www.bazos.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 09.02.11 13:56
www.bazos.cz - zkušenosti

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenosti s nakupováním na tomto serveru. Vybrala jsem si tam ne zrovna levnou věc a nerada bych přišla o peníze… I když já vím na nepoctivce můžu narazit všude… :zed:

Děkuji!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 09.02.11 14:00

Tak si to nechej poslat na dobírku, je to sice dražší, ale ta jistota za to stojí. Já teda objednávala od jedné paní lego pro malého, ale měla profil i na mimibazaru, takže jsem jí peníze poslala a ona následně lego, ale když nemáš jistotu a dotyčnýho si nemůžeš nijak ověřit, tak dobírkou mi to přijde nejrozumnější.

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 09.02.11 14:00

Ahoj,já jsem na bazoši koupila cestovní postýlku,za 700,to bylo asi nejdražší,ale jinak spokojenost.Mám tam i pár inzerátů,a něco se mi povedlo prodat…na nepoctivce opravdu můžeš narazit kdekoli…záleží i na tom,jaké jsou podmínky prodeje…třeba já posílám levnější věci i na dobírku,snažím se vyjít vstříc…ale jakmile by se mi stalo,že by někdo dobírku nevyzvedl,tak bych to už asi neudělala…No,jsem asi trouba důvěřivý :nevim: :roll:

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.11 14:02

Ano mam a jen dobre,ale slysela jsem,nebo i cetla negativni zkusenosti.Je to o tom,na koho narazis.
Ja osobne bych si teda radsi pro „ne zrovna levnou vec“ radsi jela osobne,byt by to melo byt pres pul republiky.Hodne stesti :palec: .

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 09.02.11 14:10

děkuji, no zase jet si pro to v tomto případě přes celou republiku, to si to můžu koupit nové… :wink: PRotože barazová cena + nafta tam i zpět = nový výrobek… :zed:

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.11 14:21

Tak ja to myslela tak,ze i pres to vsechno vyjde vec stale levnejsi,teda alespon o pulku.Ja teda tak vzdy kupuji neco bazaroveho,pokud uz to je pres pulku,to si radsi koupim nove se zarukou :wink: .

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 09.02.11 14:21

bazos používáme, ale zatím vždy osobně..
koukni se jestli má dotyčná hodnocení

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 09.02.11 14:27

no právě,že hodnocení nemá a ani na MMB není… :roll:

Jaruš - já vím… :wink: Taky si raději v rámci regionu jezdím pro věci osobně… :pankac:

O kolik je dobírka dražší než normálně poštou?

Neprihlasena Jaruna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.11 14:34

Hm,tak to je pak tezke,kdyz nema nikde hodnoceni,ani treba profil :think: .

Dobirka je taky dobry napad,ale asi bych se taky bala,stoji cca o 30kc vic,ale nemusi v tom balicku byt to,co Kacenka chce a adresa odesilatele muze byt smyslena.

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 09.02.11 14:55

Tak já na bazosu také prodávám, ale je fakt, že mám profil i na aukru a na mimibazaru. Pokud je to věc dražší, tak bych trvala na dobírce. Holt zaplatíš větší poštovné. Na stránkách české pošty se můžeš podívat, na kolik by tě ta dobírka přišla.

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 09.02.11 15:46

dneska jdu kolem pošty,tak se tam na to zeptám - pokud tam nebude hromada lidí… :zed:

Pro prodejce je akorát rozdíl v tom,že musí vyplnit formulář a čekat na peníze,že?

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 09.02.11 15:54

:kytka: dobírka 12kč+složenka 35kč+poštovné
prodejce vypplní složenku,podací lístek a čeká na peníze nebo na složenku,na kterou si peníze vyzvedne

zuzanasinova
Kelišová 5697 příspěvků 09.02.11 16:13

Zkušenosti mám zatím velmi dobré…s prodejem i koupí. Sice jsem na dobírku posílat nechtěla, ale několikrát mě maminky prosily, tak jsem to riskla, ale dělám to nerada. Některé maminky to přímo uvádí, že na dobírku neposílají, tak se raději poptat. Pro prodejce je to riziko a dost velké, že si to maminka rozmyslí a potom se věc vrátí - zaplatí poštovné včetně dobírkovného a třeba ztratí další zájemce…ale pro kupujícího je to taky riziko… :nevim:
Na bazosi jsem prodala dost věcí, maminky tam nejsou tak zatížené na ušišlaný dokonalý popis jako na mmb a není tam zdaleka tolik věcí ;-)

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 09.02.11 20:01

ahoj holky,

tak jsem to vyřídila v rámci 3 SMS - kočárek dojde na dobírku…paní ho zítra pošle… :dance: Možná jsem ji mohla věřit… :zed: ALe já už se prostě bojím. :oops:

Děkuji za rady!

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 09.02.11 21:25

Když chce člověk poslat věc na dobírku, tak se jistím tím, že si spočítám poštovné a to chci předem na účet. Zbytek na dobírku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >