Ochod s oblečením www.urbantrend.cz

28
27.9.19 22:54

www.urbantrend.cz obchod s oblecenim

Ahoj,
Prosim je tu nekdo, kdo uz zde nakupoval?
Jak je to spolehlive?
Moc diky za info ???????? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1037
27.9.19 23:56

Ahoj. Já jsem tam před měsícem udělala nákup a všechno přišlo. Ale musíš počítat s tím, že je to Čína a doručení je až 30 dní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
28.9.19 00:24

@LucieMD :potlesk: :D tak to jsi me uklidnila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
20.10.19 09:02

Tento e-shop je zatím nejhorší kde jsem nakupoval, objednal jsem 5.září ihned zaplatil a zboží stále nikde. 30 dní??? nestačí. Doporučuji objednat větší velikost protože než zboží dorazí asi mi z něj dcerka vyroste :lol:.Obchod taky moc nekomunikuje jen to jejich dokola se opakující „doba dodání je 5-30 dní“ já už ale jsem přes tento termín a nic. Po druhém urgování mi poslali sledovací kód kde jsem zjistil že to ještě nedorazilo ani do čr tak nevím :nevim: kdy to příjde, jedno vím jistě tady už nikdy víc!!! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
21.10.19 23:50

@lembos
:zed: No to jste me nepotesil 8o.. doufam, ze vse dorazi.. uz mi dosly po pul mesici 2 polozky do schranky.. a kvalita nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.10.19 06:56
:nevim:

Příspěvek upraven 31.10.19 v 11:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
31.10.19 06:58

To máte dobrý že už vám dorazilo aspoň něco u mě už to budou dva měsíce a stále nic opakují mi jen že se zásilka o chvilku zadržela na hranicích. To je docela dlouhá chvilka. Nevíte někdo jak se přidá recenze na jejich stránkách? Lidé tam píšou jak jsou spokojeni ale nikam se nedá nic napsat si to tam snad píšou sami :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 21:41

No, já od nich už taky zkoušela objednávat a tak dlouho to teda rozhodně netrvalo. Trochu jsem právě počítala s delším dodáním, ale balíček jsem měla doma snad za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11852
8.11.19 09:14

Ono stačí kolikrát jen napsat do vyhledávače nazev obchodu a recenze, hned to vyjede..
Recenze na Urbantrend , recenze strašné, takže za mě neobjednávat nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 09:43

@lucynka25 Chudák urbanstore.cz, píšou ty špatný recenze na Urbantrend k nim.. Urban Store přece prodává kvalitní značkové zboží, kdežto Urban trend je z Číny.. Kdo píše recenze, by si nejdříve měl přečíst, ke komu je píše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
8.11.19 18:38

Hurá tak dnes konečně dorazilo zboží které jsem objednal :D trvalo to přesně 2 měsíce a 3 dny takže příšerné. Zboží je jinak celkem hezké na čínu i docela pěkně zpracované. Nicméně přesto to pro mne na tomto shopu poprvé a naposled. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11852
8.11.19 19:03

@lembos jo vidis :mrgreen: ale asi jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.11.19 19:58

@lembos tak hlavne ze to prislo :palec: ono asi zalezi kdy to clovek objednava… nekdy je posta proste vic vytizena a trva to dyl… ja pres ne o prazdninach zkousela objednavat darek pro kamosku k narozeninam a radsi jsem ho objednala s predstihem… nastesti jsem ho ale do mesice mela doma presne tak jak tam pisou takze za me spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 07:53

Jestli nevadí, tak se teda taky podělím o svou zkušenost. Začátkem listopadu jsem tam zkoušela objednávat pár povlaků na polštáře a ještě nějaké hračky pro prcka pod stromeček a včera vše konečně dorazilo. Musím říct, že jsem docela překvapená. Hlavně teda kvalitou těch povlaků. Vůbec jsem nečekala, že budou z tak příjemného materiálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 15:07

PODVODNiCI, nenakupujte

Holky pozor, u společnosti urbantrend nekupujte. Čekám na zboží od 24.10., opakovaně jsme je upozornovala, že stále nemám zboží. Prý mam vydžet. Po uplynutí 30 pracovních dnů stále nic, tak jsem žádala o vrácení peněz. Jejich odpověd byla: Dobrý den,
pro správné odstoupení od smlouvy je nutné zboží zaslat zpět na naši adresu. Pokud si zboží nevyzvednete, tak bude odeslané zpět dodavatelům do zahraničí a Vám odpadá nárok na odstoupení od smlouvy, jelikož tento nárok platí, když si zákazník zásilku vyzvedne.
Prosíme o pochopení, že Vám nemůžeme zanechat zásilku a zároveň zaslat zpět peníze. V reklamačním procesu Vám rádi vyjdeme vstříc a vrátíme peníze.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Ale zboží mi nikdy nebylo doručeno, dle odkazu na zásilku, co mi poslali - je zásilka v přepravě a dále nedohledatelná a od té doby nereagují na emaily. Napsala jsem jim i na FB stránky a jen mě bez odpovědi zablokovali!!!
Takže velký pozor, nahlásila jsem i na ČOI, ale opravdu nic nekupujte!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama