X-car na Quinny Speedi?

Martinka-V
12.1.10 22:20

X-car na Quinny Speedi?

Ahojky,chtěla bych se zeptat.Mám doma nechanou na další mimi autosedačku X-lander X-car i s adaptéry.Teď budu kupovat Quinny Speedi SX.Četla jsem že tyto kočárky jsou kompatibilní.Půjde na Speeďáka nasadit sedačka?Nebo musím mít adaptéry od Quinny,nebo mám autosedačku vyměnit za Maxi Cosi?Díky za rady. :-?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
13.1.10 22:23

martinko, nejsem si tím jistá… ale adaptéry bys měla mít určitě od quinny, aby šly zasadit do kočárku. pokud budeš kupovat i korbu, budeš je mít. Xcar sedačka by měla pasovat ta starší, jelikož pasovaly starší korbičky. kol 06 a níž. 07 byl problém, adaptéry nepasovaly a až ke konci sezóny se objevily adaptéry na xlandera na MC sedačku (o téhle kom jsem tehdy taky uvažovala). od 08 si nejsem jistá, jestli jsou to stejné adaptéry.

ale jedno ti poradit můžu. a to sice, že starší autosedačka není schopná děťátko ochránit tak, jako nová. navíc, xcar nikdy nebyl v žádných nezávislých testech, což MC cabrio ano a vyšla velmi dobře. na spediho by měla pasovat i cybex aton, která má 5bodové pásy pro miminko a taky vyšla velmi dobře a myslím, že je i lepvnější. já bych rozhodně koupila raději novou autosedačku, hodně jezdím, a na silnicích nejezdí zrovna ohleduplní řidiči…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama