X lander - jak odstrojit sporťák na hl. korbu?

47
30.5.10 19:13

X lander-jak odstrojit sporťák na hl. korbu

Maminky, prosím poraďte. Před 3lety jsem pro malého koupila x-lander spor´ták. Nyní čekáme další mimčo a já chci jen dokoupit hlubokou korbu.Ale nevím jak mám sundat sporťák a kam se pak vlastně ty adaptéry s korbou dávají. Připadá mi, že to u mého kočáru ani nejde :roll: . Je to možný? Já ho mám od r. 2007.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander XA?

Přidejte zkušenost s X-lander XA
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
30.5.10 19:16

A který sporťák máš? My máme x-lander XA, řekla bych odstrojení stejné jako XT - odepnou se patentky od konstrukce, rozdělá karabinka držící popruh co polohuje záda a adaptéry na korbu se strčí do toho plastu na konstrukci. Ještě to je zespod sedáku myslím přidělaný jedním páskem aby to nesjíždělo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
30.5.10 19:25

Ahoj, mám XT. Zkusím to podle tvého návodu. Myslím si, že je to asi blbost aby nešel odstrojit, přeci kvůli tomu nebudu kupovat jiný kočár:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
30.5.10 21:23

Eleanor, ja mam X3, kolekce asi 2008 a tam se ze sportaku latka nesundava, ale vycvakne se cely kovovy ram s latkou. Je nacvakly na dvou nytech na konstrukci kosiku. Pro hlubokou korbu tam pak jsou plastove diry pro umisteni adapteru, na kterych drzi pak korbicka.

na www.x-lander.pl jsou pdf navody na obsluhu, zkus kouknout.. http://www.x-lander.pl/…ukcja-x3.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22163
30.5.10 21:23

ze sporťáku vše sundáš.. jsou tam na rukovětích cvoky.. rozepni a sundavej..vysune se boudička a ta hrazdička.. ono to půjde.. celý sporťák jakoby sundáš.. dolů.. zůstane jen kovová konstrukce.. pokud můžu nafotit písni mi sz. jen mám též XA z roku prosinec 2006 jen co si ještě pamatuju.. hluboká korba má adaptéry a na autosedačku jsou pak taky jiné než na korbu.. ale rozhodně já hodně použila.. kombinaci nasadit podvozek na autosedačku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
31.5.10 21:11

Ahoj Macíku, jsem asi natvrdlá, ale myslela jsi mailovou adresu abych Ti poslala, že pošleš fotky?
livavrova@gmail.com
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14870
2.3.14 13:57

Holky jak se to sundá z X3 r 2010??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek