Reklama

X-lander, který má přehazovací rukojeť?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.11 14:36
x-lander, který má přehazovací rukojeť?

Ahoj holky,

prosím, který kočárek od x-lendru má přehazovací rukojeť po směru i proti směru jízdy?
Popřípadě jaký jiný kočárek si chválíte s touto vlastností?

Děkuji..

Reklama

Reakce:

Zuzala
Kelišová 6104 příspěvků 28.07.11 14:48

A je vůbec od x-landeru takový kočárek? Taky by mě to zajímalo :think:

katek78
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 28.07.11 14:54

já projela x-landerovské webovky a v sortimentu (2009-2011) takový kočár není
mají jenom X-V, kde jde sporťák upevnit oběma směry (tada jestli jsem se dobře dívala :wink: )

Evulec
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 28.07.11 14:57

Myslím že XQ je po i proti směru..

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 28.07.11 15:08
Evulec píše:
Myslím že XQ je po i proti směru..

jojo,souhlas,pu­vodne jsem nad nim uvazovala,ale nakonec koupila jiny,ale tehle je jediny ktery od nich v protismeru jde

syselik
Kecalka 350 příspěvků 28.07.11 15:08

Není to tak dávno, co jsem kočárky zkoumala a vybírala. Od x-landru se mi docela líbily, ale chtěla jsem přehaz. rukojeť a od x-l jsem teda nenašla. Máme Hoco Zaphir a jsem spokojena.

Petra_21 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.11 15:19

A jaký jsi Radano koupila??
Hm.. ten XQ má ale přední malá kola.. :(

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 28.07.11 15:30
Petra21 píše:
A jaký jsi Radano koupila??
Hm.. ten XQ má ale přední malá kola.. :(

jojo,to je jedina nevyhoda ty kolecka,jinak v realu pri predvadeni jsem byla nadsena,jen komplet stal 16 500KC,opravujem barak,tak i skrz penizky jsme sli do levnejsiho Takko warior-ma miliony barevnych kombinaci a dobrou vybavu,u nas v Olmiku ho ma spousta maminek,vidis ho dost casto…jen nema prehazovaci rukojet,ale sportak jde nasadit v protismeru,ma lepsi perovani a houpani nez ten Xtak

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >