X-lander Sport X-CITE Evening grey 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kklarus
Kecalka 115 příspěvků 03.08.19 08:21
X-lander Sport X-CITE Evening grey 2019

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda někdo máte tento kočárek a jste spokojené/nespokojené a proč? Uvažujeme nad koupí. dekuji :)

Reakce:
PapeJ
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 03.08.19 13:15

Já tedy neměla tento, mám x-lander x-move, ale u tohodle by mi asi vadilo, že nejde položit do roviny. Obě moje děti spaly v kočárku na boku nebo na bříšku, a kdybych jim tuto polohu neumožnila, tak prostě neusnou a řvaly by. A v kočáře spaly skoro do dvou a půl let. Jinak vzhledově je moc hezký, dobrý přístup do koše. Sedačka je otočná. Ale já, kdybych kupovala novej kočár, jdu znovu do x-movka, nebo x-pulse.

kklarus
Kecalka 115 příspěvků 03.08.19 20:42

@PapeJ tak teď jsi mi dala brouka do hlavy. Malé je 7 měsíců a spí mi zatím výhradně jen na zádech, jak v kočárku tak i v postýlce. No tak teď jsem na pochybách…moc děkuji za nazor :)

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 03.08.19 21:30

Jo, tak záleží taky jak dlouho ti spí po obědě. Mě děti pravidelně spaly po obědě v kočárku a nějak si nedokážu představit, že by vydržely dvě hodinky v týhle poloze sedo-leže. Ale je to jen můj názor, dělá se spoustu kočárků s touhle sedačkou.

kklarus
Kecalka 115 příspěvků 04.08.19 07:33

@PapeJ jo je jich hafo a zrovna tendle styl se mi libi :). Nakonec jsem ale objednala jiný, malá mi spí dvakrát denně teď v kocarku, takže pro její pohodlí cokoli :).moc děkuji za radu :)

Váš příspěvek
Reklama