X Lander X run nebo Baby jogger city elite?

36
20.6.20 21:34

X Lander X run nebo Baby jogger city elite?

Ahoj, poraďte jaký vybrat sportovní kočár. Nemohu se rozhodnout mezi X Lander X run a Baby Jogger City Elite? Chci ho jak na běh, tak do terénu a aby prcek měl pohodlí. Prosím napište mi své zkušenosti :D díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6795
20.6.20 21:53
@Holinac píše:
Ahoj, poraďte jaký vybrat sportovní kočár. Nemohu se rozhodnout mezi X Lander X run a Baby Jogger City Elite? Chci ho jak na běh, tak do terénu a aby prcek měl pohodlí. Prosím napište mi své zkušenosti :D díky

BJ Summit (mame a naprosta spokojenost). Podobny je Thule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.6.20 22:07

@Lucie_Sx
Na ten jsme taky koukala… Jde dát do uplneho lehu? U tohoto typu jsou odpruzena všechna kola, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1562
20.6.20 22:34

Mam City Elite a jsem spokojená, jezdi se s ním dobře, akorát mě na něm štve velký rozvor zadních kol a jako trojkolka není úplně stabilní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.6.20 22:51

@dickys
Aha, moc děkuji… Prosím máte zkušenosti v terénem… Kořeny, kameny, nerovnosti? Bydlíme na vesnici a chci něco co zvládne terén a ne rozpadne se to :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
20.6.20 23:05

Mám City Elite a jsem naprosto spokojená. Stabilní v terénu (lesní cesty, polnacky), perfektně ovladatelný, polohování nohou atd. Ale nepoužívám na běh. Kamarádka má x-lander x-run, zkusila jsem na chvíli na cestě a když jsem za něj vzala jako jsem zvyklá u svého, tak se mi zvedalo přední kolo. Elite mi přišel stabilnější a díky možnosti otáčení předního kola (lze zaaretovat) i lepší na běžné ježdění. Ale ona s ním běhá, takže je to třeba jen o zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.6.20 23:08

@Purple Rain
Děkuji… Já jsem právě úplně zmatená… Nevím co vybrat… Chci běhat, chci i na brusle a chci aby to zvládlo i terén…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
20.6.20 23:12

@Holinac ještě k tomu pohodlí - Elite je bezesporu prostornější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.6.20 23:39

@Purple Rain
Aha… Vidíte… Na netu jsem porovnávala parametry a přišlo mi to téměř stejné, + - 1cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6795
20.6.20 23:55
@Holinac píše:
@Lucie_Sx
Na ten jsme taky koukala… Jde dát do uplneho lehu? U tohoto typu jsou odpruzena všechna kola, že?

BJ Summit ma odpruzena vsechna kola a posledni typ podle me do lehu jde (nas stary nejde, ale vubec to nevadi, mimco si na brise jezdilo v korbe a ve sportaku jsem naopak byla rada, ze ho na spani prikurtuju, jinak si tam skace a neusne).

X Run je podle me nizsi trida, navic predni kolo neni otocne, t akze pri kazdem sebemensim zatoceni musis cely kocar nadzvednout a otacet cely. Za me naprosta pakarna. Summita otocim jednim prstem. Uplne jiny komfort.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
21.6.20 00:00
@Holinac píše:
@Purple Rain
Aha… Vidíte… Na netu jsem porovnávala parametry a přišlo mi to téměř stejné, + - 1cm

To určitě ne, Elite má délku sedáku 97 cm. A když jsem viděla oba kočárky vedle sebe, tak je ten rozdíl opravdu vidět. Kdyžtak mrkněte tady na emiminu na recenze obou kočárků. Jak píši, nemám zkušenosti s během s kočárkem (i když jsem před porodem běhala).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.20 00:03

@Lucie_Sx
Díky… Omrknu ještě ten summit… Tam mě právě odrazuje to polohování… Nevím jak 6m prcek by tam ležel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.20 00:04

@Purple Rain
Dobře, děkuji Vám moc. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6795
21.6.20 00:08
@Holinac píše:
@Lucie_Sx
Díky… Omrknu ještě ten summit… Tam mě právě odrazuje to polohování… Nevím jak 6m prcek by tam ležel…

Vsechny deti jsem nechala dlouho v korbe, pozdeji uz na ksirach, takze tam staly, klecely, poskakovaly. Sportak az pozdeji. Prechazet v 6 mes. je zbytecne brzo. (kamaradka teda mela misto korby v Summitu vloznou tasku, takze do toho lehu podle me jde, a mela to takto).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
21.6.20 00:14

@Lucie_Sx
Jasný… To je taky fakt…
To rozhodování mě zabije…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek