Xiaomi redmi 4x nebo Samsung j5?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neli114
Povídálka 42 příspěvků 09.02.18 21:48
Xiaomi redmi 4x nebo Samsung j5

Moje otázka je jednoducha Samsung j5 nebo Xiaomi redmi 4×? Jde mi tu hlavně o foťák a výdrž baterie. Předem děkuji za odpověď.

Reakce:
Tejy
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 09.02.18 22:03

Ahoj mám xionami Redmi 4× no výdrž baterie dobrá když na tom furt hraju hry a hodím internet tak my vydrží baterie tak den a půl jinak za normálního provozu tak 4 dny. Na foťák si ne stěžují a 3 gigant ramka taky super rozchodi všechno i když mám na pozadí písmeno tunu aplikaci a vůbec se neřekne a čtečka otisku prstů je taky skvělí nemusím zadávat hesla

Crystal87
Generální žvanilka 23901 příspěvků 09.02.18 22:14

Samsunga jsem měla ale Galaxy S5 a letel. Misto něj mám Xiaomi 4× a super pořád jede, neseka se narozdíl od samsungu, větsi paměť, jede prostě super a že mu dávám zahul.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 09.02.18 22:16

@Crystal87 jo Samsung už mi nesmí přijít do ruky.

Adéla86
Kecalka 154 příspěvků 09.02.18 22:33

Pokud vím, tak i v jiných vláknech byl jako dobrý mobil v kategorii do 5t. hodnocen právě Xiaomi 4×. Nicméně foťáky mají stejné, tak je to na tobě. :palec: Ale já mám tedy jiný Samsung a zatím funguje. :nevim:

Crystal87
Generální žvanilka 23901 příspěvků 09.02.18 22:53
@Tejy píše:
@Crystal87 jo Samsung už mi nesmí přijít do ruky.

Tak nějak…měla jsem LG, Sony Xperia Z1,samsungy…ale zlatý Xiaomi.Ma velkou paměť takže pro mě super, hromada filmů po ruce.

Karolínka86
Stálice 91 příspěvků 09.02.18 23:00

Samsung má velkou a rozsáhlou reklamu, a kdo jí asi platí, no firma ne, to zákazníci sypou ze svých peněženek…

Adéla86
Kecalka 154 příspěvků 09.02.18 23:00
@Crystal87 píše:
Tak nějak…měla jsem LG, Sony Xperia Z1,samsungy…ale zlatý Xiaomi.Ma velkou paměť takže pro mě super, hromada filmů po ruce.

Já mám nejhorší zkušenost právě s Xperia Z1. Ale je to asi kus od kusu, ale ten můj byl zrovna nepovedený zmetek. :zed:

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 10.02.18 19:40

Pokud rozhoduje foťák tak J5 2017 je lepší. Ale zas je menší interní paměť jen 16 GB a 2GB RAM oproti 3GB/32

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >