Reklama

Xiaomi redmi 4x nebo Samsung j5?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neli114
Povídálka 41 příspěvků 09.02.18 21:48
Xiaomi redmi 4x nebo Samsung j5

Moje otázka je jednoducha Samsung j5 nebo Xiaomi redmi 4×? Jde mi tu hlavně o foťák a výdrž baterie. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 09.02.18 22:03

Ahoj mám xionami Redmi 4× no výdrž baterie dobrá když na tom furt hraju hry a hodím internet tak my vydrží baterie tak den a půl jinak za normálního provozu tak 4 dny. Na foťák si ne stěžují a 3 gigant ramka taky super rozchodi všechno i když mám na pozadí písmeno tunu aplikaci a vůbec se neřekne a čtečka otisku prstů je taky skvělí nemusím zadávat hesla

Crystal87
Generální žvanilka 23848 příspěvků 09.02.18 22:14

Samsunga jsem měla ale Galaxy S5 a letel. Misto něj mám Xiaomi 4× a super pořád jede, neseka se narozdíl od samsungu, větsi paměť, jede prostě super a že mu dávám zahul.

Tejy
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 09.02.18 22:16

@Crystal87 jo Samsung už mi nesmí přijít do ruky.

Adéla86
Kecalka 154 příspěvků 09.02.18 22:33

Pokud vím, tak i v jiných vláknech byl jako dobrý mobil v kategorii do 5t. hodnocen právě Xiaomi 4×. Nicméně foťáky mají stejné, tak je to na tobě. :palec: Ale já mám tedy jiný Samsung a zatím funguje. :nevim:

Crystal87
Generální žvanilka 23848 příspěvků 09.02.18 22:53
@Tejy píše:
@Crystal87 jo Samsung už mi nesmí přijít do ruky.

Tak nějak…měla jsem LG, Sony Xperia Z1,samsungy…ale zlatý Xiaomi.Ma velkou paměť takže pro mě super, hromada filmů po ruce.

Karolínka86
Stálice 80 příspěvků 09.02.18 23:00

Samsung má velkou a rozsáhlou reklamu, a kdo jí asi platí, no firma ne, to zákazníci sypou ze svých peněženek…

Adéla86
Kecalka 154 příspěvků 09.02.18 23:00
@Crystal87 píše:
Tak nějak…měla jsem LG, Sony Xperia Z1,samsungy…ale zlatý Xiaomi.Ma velkou paměť takže pro mě super, hromada filmů po ruce.

Já mám nejhorší zkušenost právě s Xperia Z1. Ale je to asi kus od kusu, ale ten můj byl zrovna nepovedený zmetek. :zed:

Vosma29
Kecalka 454 příspěvků 10.02.18 19:40

Pokud rozhoduje foťák tak J5 2017 je lepší. Ale zas je menší interní paměť jen 16 GB a 2GB RAM oproti 3GB/32

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >