Xiaomi Redmi Note 9s nebo Samsung Galaxy M21

29.12.20 19:47

Xiaomi Redmi Note 9s nebo Samsung Galaxy M21

Ahoj,

jako dárek jsem dostala nějaké peníze a potřebuju nový tel. Moc se nevyznám, ale jelikož máme tedka kvuli pandemii home office potřebuju pracovat a muj starý stoletý samsung na to nestačí, seká se mi a ještě blbne baterka.

Jelikož mám psi, tak pro mě nějaký dražší asi nemá moc smysl, protože věčně to padá, je od chlupu, jednou mě skončil i v haj*lu a i psím pelechu :oops:

Základem je pro mě 64 GB pamět a interní 4 GB pamet, abych si mohla nainstalovat firemní aplikace a pracovat z domu. Jinak telefon využívám normálně na email, sms, telegram, instagram. Fotím si psi a fotky sebe protože hubnu abych viděla rozdíl. Ale spíš je to na památku než na nějakou kvalitu fotek.
Asi jako každá ženská nic extra nepotřebuji.

Předvybrala jsem si dva okolo 5 tisíc tedka mají v Alze slevy. Jaký by jste si vybrali a proč?

Já bych asi volila Xiaomi, přijde mě vybavenejší a paradoxně levnější. Brácha mě zase radí, že Samsung je značka a že čínskej Xiaomi, že tam nejde google play (ten nutně potřebuju abych si stáhla pracovní věci)

Co by jste volil z těchto 2 vy?

https://www.alza.cz/porovnani.htm?…;

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.12.20 19:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441
29.12.20 20:03

Jednoznačně Xiaomi. A Google play na něm funguje úplně bez problémů. Zrovna letos na podzim jsme kupovali nový Xiaomi manželovi a dceři. Já osobně teda nesnáším Samsung, protože to je jednoznačně předražený výrobek. Xiaomi má bezkonkurenční poměr cena-kvalita. A teda nevím, jak je na tom Samdung aktuálně, ale dřív se ty modely do cca 8 tisíc nedaly používat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
29.12.20 20:08

Řekni bráchovi, že je úplně mimo bo Google play funguje na Xiaomi úplně bez problémů ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.20 20:18

@PeBa12 @nozu

že prý to na těch čínských telefonech nejde to google play

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
29.12.20 20:23

Urcite Xiaomi - mam ho ja i manzel a jsme naprosto spokojeni. Pomer cena x kvalita bezkonkurenční :palec:
A google play na nem funguje, neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
29.12.20 20:25
@Levandulová voda píše:
@PeBa12 @nozuže prý to na těch čínských telefonech nejde to google play

Když bratr bude někde něco číst tak ať si to dočte celé a nedělá závěry z jedné věty :mrgreen: Má pravdu jen z poloviny, protože se to týká úplně jiných značek jako je Huawei, ale Xiaomi jede bez problémů :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
29.12.20 20:42

Samsung nemá v cenách do 10K oproti konkurenci co nabídnout. Xiaomi mě trochu odrazuje z nějakýho důvodu. Jsou i jiný značky. Já nedám dopustit na Motorolu ale je pravda, že teď nabídka od nich není taky nic moc ale třeba G8 power si myslím, že může být zajímavá volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
271
29.12.20 22:17

Za mě taky Xiaomi, v rodině jsem ho měla jako první, tenkrát to byl redmi 3 a postupně na tuto značku přešla celá rodina a všichni maximálně spokojeni. Manžel má 7,dcera redmi 8 už druhým rokem a sestra také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
29.12.20 22:48

Zrovna dneska jsem to řešila a nakonec objednala Samsung a41 :D u mě je důvod jednoznačný, je nejmenší. Ostatní jsou velké a opravdu těžké do ruky, a mají ohromně vystouplé kamery. A to mi vadi. Jinak mi to funkčně přijde na jedno brdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47645
30.12.20 00:49

Ten xaomi řešení note 9s má dítě a nakonec si ho pořídil i chlap a jsou spokojení. Fotí pěkně, Google play má, dají se na něm v pohodě hrát hry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat