Reklama

XXL maminky - plavete s miminkama?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 11:42
xxl maminky - plavete s miminkama?

Maminky: moc bych chtěla chodit s malou plavat. ALE! Nesnáším bazény, nesnáším, když musím být v plavkách :zed: Jsem opravdu nevzhledná, když jsme v plavkách.
Chci se zeptat, vy, které nemáte ani zdaleka postavu modelky (myslím, opravdu ty tlusté maminky): chodíte (chodily jste) s dětmi plavat? :think: Může se stát, že tam bude taky někdo jako jsem já nebo je předem jasné, že jediná hrošice, slonice tam budu já? :think:
Strašně mě to trápí, ale malé chci to plavání dopřát. Víkendový kurz, kam bych poslala jejího /štíhlého :lol: / taťku jsem nenašla… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 27.01.17 11:46

Se mnou chodily i hodně silné maminky. Bylo mi to srdečně fuk.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 27.01.17 11:48

Myslím, že tam nikdo nic takovýho neřeší, jestli máš 50 nebo 150 kg. Možná duševně slabší osoby, ale s těma nestojí za to se zabývat :palec:

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 27.01.17 11:48

Vůbec to neřeš, pokud chceš jít se svojí dcerkou plavat, tak běž. Budou tam štíhlé maminky, staré i mladé, některá bude mít povadlá prsa, druhá beďary na zadku, třetí chlupaté nohy. Určitě tam nebudeš ty a šest modelek, budou tam normální mámy. Tak hlavu vzhůru a mazej, soustřeď se na dceru a ne na ostatní :kytka:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 27.01.17 11:49

Taky s náma chodily silnější maminky, bylo mi to šumák,

Pamča
Kecalka 133 příspěvků 27.01.17 11:51

Vůbec to neřeš, jednou by jsi si vyčítala, že jen kvůli postavě jsi nešla plavat s malou. Bežte je to super :)

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 27.01.17 11:53

Chodim na baby plavani. Je nas tam 8 a 2 maminky tam jsou opravdu xxxxxl rekla bych (ja teda taky nepatrim mezi raminka na saty :P ) Jak ktera maminka vypada je mi putna a verim, ze ostatnim taky. Pred plavanim a po plavani si kazdy hledi sveho ditete, a pri plavani je to takovy srumec, ze kolikrat ani nevim, kdo stal vedle me :mrgreen: Neboj, to das :hug:

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 27.01.17 11:55

Základní cesta k tomu, abyste si přestala ubližovat a dokázala najet na nějaký režim, který vás dovede do zdravějšího těla, je naučit mít se ráda. Bez toho se člověk jen motá ve věčném kruhu nesmyslných diet, pocitů selhání a neschopnosti a zajídá sebenenávist.

A vyzkoušení si, že je v bazénu všem úplně jedno, jak vypadáte a že nejste modelka je docela dobrý krok, jak s tím začít.

Vaše pocity jsou velmi časté a běžné, ale dobrá cesta je jim nepodléhat, nenechat si jimi ubližovat a nechat si řídit život věčným srážením sebe sama.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 27.01.17 12:07

Sice nepatřím mezi xxl maminky jak říkáš ale zrovna se synem chodím plavat a můžu ti říct že se hlavně zajímam o syna aby byl ve vode ok ( vim ze je tam s nama jeste 6 deti a rodice se vubec nevybavuji vubec me v tu chvily nezajimaj.. takze urcite na plavani chodte je to uzasnej zazitek takze jen kvuli postave se o to nenech pripravit!!!

baccata
Kecalka 344 příspěvků 27.01.17 12:10

Hele, já jsem taky v poslední době slušně nakynula a není mi to jedno. Zatím s tím nedokážu pohnout, nerada se na sebe dívám v plavkách. Je mi z toho nanic, ALE! Můj prcek plavání zbožňuje a já si ho užívám taky a to díky jeho rozzarenym ocickam a vychechtanemu úsměvu. Je mi fuk, jestli má někdo potřebu to komentovat, ale myslím, že ne. Jak už tu někdo psal, člověk má plné ruce práce s prvky a sám se sebou. Jo a naše cvičitelka, je úplně skvělá a nejlepší a taky nepatří zrovna ke stihlinam a problém s tím nemá vůbec nikdo. Ono je to jen v našich hlavách, v ničem jiném.

miminecko9
Kecalka 118 příspěvků 27.01.17 12:25

Dobrý den, dceři je 4,5měs. a jsme také přihlášeni na plavání. Moje postava patří také mezi ty silnější, napadl mně přesně ten samý problém jako tebe, ale řekla jsem si, že to nebudu řešit, že přeci dceru o to neochudím, jen proto že já mám nějaký komplex. Takže jakmile budeme moct tak jdem plavat, a pokud tam nějaká mamina bude řešit jak kdo vypadá, tak si řeknu, že to je kr… Jinak já pořád plně kojím, prsa mám hooodně hooodně velký, ale kvůli tomu nebudu sedět doma na zadku. Takže směle do toho. :)

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 27.01.17 12:29
@Anonymní píše:
Maminky: moc bych chtěla chodit s malou plavat. ALE! Nesnáším bazény, nesnáším, když musím být v plavkách :zed: Jsem opravdu nevzhledná, když jsme v plavkách.
Chci se zeptat, vy, které nemáte ani zdaleka postavu modelky (myslím, opravdu ty tlusté maminky): chodíte (chodily jste) s dětmi plavat? :think: Může se stát, že tam bude taky někdo jako jsem já nebo je předem jasné, že jediná hrošice, slonice tam budu já? :think:
Strašně mě to trápí, ale malé chci to plavání dopřát. Víkendový kurz, kam bych poslala jejího /štíhlého :lol: / taťku jsem nenašla… :nevim:

že jsi silnější je přece patrné, i když nejsi v plavkách :nevim: navíc můžeš mít plavky, které tě zakryjí skoro celou, s tunikou, nohavičkami :nevim:

Irinka0210
Závislačka 4580 příspěvků 27.01.17 12:29

Chodím nejen s malým plavat ale i sama a je mi celkem fuk, co si kdo myslí, je to moje tělo né jejich. určitě bych v klidu šla s malou plavat a užila si to s ní :)

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 12:32

Vykašli se na ostatní, děláš to pro prcka :kytka: S náma chodí plavat jedna velmi přírodní paní, která zrovna neřeší kde jí co čouhá z plavek :oops: zlaté maminky při těle :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 12:45

A to se chceš celý život schovávat, nikdy nejít s dítětem do bazénu jenom proto že máš víc kilo? Nebo čekáš až zázračně zhubneš a představuješ si jak pak budeš v pohodě? To je blbost, přijmi se takovou jaká jsi. Tvé dítě tě miluje a plavání si užijete. Lidi mají starostí spousty a nemají čas řešit jak kdo vypadá. A i kdyby, máš zdravé dítě a rodinu, to je víc než mají jiní. Máš být na co hrdá tak neřeš jestli tě náhodou někdo neuvidí ;)

Sama jsem xxxxL, koupila jsem si loni krásné křiklavě oranžové plavky, vypadám v nich dobře (cítím se v nich!), dělají mi krásný prsa :jazyk: a chlap mě takovou miluje, takže co si myslí Kačka z Prahy je upřímně jedno. :mrgreen:

Hlavu nahoru! :palec: Pořid si plavky ve kterých vyniknou přednosti (většinou prsa) a uvidíš jak to půjde samo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama