Yosefinne&špinení&Norethisteron

Anonymní
2.12.19 01:51

Yosefinne&špinení&Norethisteron

Den, mám menčí problém před 3 měsícema jsem začla brat antikoncepci poprvé v životě (Yosefinne). Špinila jsem zavolala jsem doktorovi ten mi předepsal Norethisteron zentiva špinení přestalo přášky už došly a teď zase špiním, když jsem napsala svému doktorovi o antikoncepci protože mi už došly tak jsem ho po prosila i Norethisteron tak mi řekl že antikoncepci a Norethisteron nelze kombinovat…je to pravda? Nebo to nesmím používat často, nechápu proč mi to nechtěl předepsat…Nevim jestli mam zavolat a zkusit to ještě jednou a vysvětlit že špiním, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11149
2.12.19 07:23

Jeste vic hormonu do sebe pravidelne laduj :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
2.12.19 12:22

Ježiši, kombinace léků na odsunutí menstruace a antikoncepce, jako nic o tom nevím, ale zní mi to jako docela příšerný koktejl!
Koukni do příbalového letáku!
Pokud stále špiníš během braní antikoncepce, tak ti nejspíš nesedí. Mně se to dělo během prvního platíčka, pak už jsem nešpinila vůbec. Takže pokud stále špiníš, nech si předepsat nějakou silnější antikoncepci. Ale rozhodně ji nekombinuj s léky upravující menstruaci, to sama o sobě umí antikoncepce (pokud ji bereš správně). :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama