Youtube na pozadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarr
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.02.17 13:19
youtube na pozadi

Zdravim, ma nekdo osvedceny figl jak pustit youtube na pozadi v mobilu. Vsude same stare info. Diky

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5659 příspěvků 24.02.17 13:30

Myslim ze to nejde, aspon v mobilech co sem vyzkousela ja se mi to nikdy nepovedlo, musi to bejt zaply, jakmile zhasnes obrazovku nebo zapnes jinou apku tak to nehraje…

spiritt
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 24.02.17 13:30

Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.02.17 13:34
@spiritt píše:
Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Diky vyzkousim :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 24.02.17 13:45

Frci to :-)

spiritt
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 24.02.17 15:48

@Jarr To mě těší :D. není zač :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >