Youtube na pozadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarr
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 24.02.17 13:19
youtube na pozadi

Zdravim, ma nekdo osvedceny figl jak pustit youtube na pozadi v mobilu. Vsude same stare info. Diky

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 8575 příspěvků 24.02.17 13:30

Myslim ze to nejde, aspon v mobilech co sem vyzkousela ja se mi to nikdy nepovedlo, musi to bejt zaply, jakmile zhasnes obrazovku nebo zapnes jinou apku tak to nehraje…

spiritt
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 13:30

Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 24.02.17 13:34
@spiritt píše:
Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Diky vyzkousim :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 24.02.17 13:45

Frci to :-)

spiritt
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 15:48

@Jarr To mě těší :D. není zač :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >