Reklama

Youtube na pozadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 13:19
youtube na pozadi

Zdravim, ma nekdo osvedceny figl jak pustit youtube na pozadi v mobilu. Vsude same stare info. Diky

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 24.02.17 13:30

Myslim ze to nejde, aspon v mobilech co sem vyzkousela ja se mi to nikdy nepovedlo, musi to bejt zaply, jakmile zhasnes obrazovku nebo zapnes jinou apku tak to nehraje…

spiritt
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 24.02.17 13:30

Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 13:34
@spiritt píše:
Ahoj, stáhni si aplikaci Youtube minimizer (asi jsou i jiné, ale mám zkušenost s touto) a pusť si youtube přes ni. Funguje mi to bez problému :-)

Diky vyzkousim :-)

Jarr
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 13:45

Frci to :-)

spiritt
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 24.02.17 15:48

@Jarr To mě těší :D. není zač :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama