Z 60 na 85 kg!

188
14.8.15 11:54

Z 60 na 85 kg!

Kde bych začla..Nikdy jsem nebyla hubená, ale udržovala jsem si sama váhu kolem 58-60 kg. Chvíli jsem se i věnovala herectví, trochu modelingu a ta váha byla pro mě ok. Po vysazení HA jsem byla na 75 a to už jsem to cítila…zhubla jsem to, skákala jsem denně přes švihadlo, snažila se jíst zdravěji (sladké si neodepřu nikdy) a váha i postava se dostaly na normál. Potom se mi na váze vybily baterky, tak jsem se na vážení vykašlala. Až do včerejška. Byla jsem u svého lékaře a zeptal se mě, kolik vážím. Říkám, že tak 65, že jsem přibrala. Kouknul se na mě a řekl, ať si stoupnu na váhu…Vyhrkly mi slzy, když jsem to viděla. 85 kg! Myslela jsem, že je to vtip. I sestra říkala, že na to nevypadám, že by mi tipla těch 70 max…Jsem z toho naprosto zdrcená. Cítím, že jsem přibrala, ale pořád se vejdu do většiny oblečení (velikosti 38-42, podle značky). Nicméně je fakt, že mi narostl zadek a zvětšily se boky i celulitida, ale pořád jsem se cítila tak nějak fajn, rozhodně ne jako 85 kilová holka. Pořád tomu nemůžu uvěřit..DOktor mi dělal testy na štítnou žlázu, taky tvrdil, že jsem možná zavodněná, ale já nevim. Od prosince jsem začala pracovat ve školství, kde jsem s dětma jedla svačinky-denně chleba s něčím a vydatné obědy. Asi v dubnu jsem přestala, hned jak jsem pocítila, že mě to bílé pečivo a nezdravé obědy dělají těžko…a teď? Zažil jste to taky někdo? Takovej šok. Vůbec netuším, kde jsem to mohla nabrat..je možný, že za půl roku jsem jen díky chlebu přibrala o 15 kilo? :? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.8.15 12:00

Muzes mit alergii na psenici, to se projevuje nadymanim a pribiranim. Mam to taky. Zkus si odeprit psenicne pecivo, pokud mozno uplne vsechno, kde ta psenice je. Myslim si, ze to bude tim a vaha by mela jit zase dolu. Mam s tim sama zkusenost.

Jo a kdyz jsem byla zavodnena, brala jsem 3 bylinky na odvodnenj od Kneippu, to mi taky ubralo na vaze.

Příspěvek upraven 14.08.15 v 12:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
14.8.15 12:00

@leslie01 No hele upřímně, chlebem to nebude :mrgreen:. Já jednou zažila to co ty. Došla baterka na váze a šup ho z 65 na 81,5!!! Taky by mi to nikdo netipoval, páč mě se váha rozkládá všude, ale to ti byl teda šok. Já jsem v té době hodně sportovala, téměř denně a taky hodně žrala, takže hodně svalové hmoty + tuk! Příšerná kombinace u ženský, ale pak to šlo rychle dolu. Omezila jsem obří večeře po spinningu a jsem tam, kde jsem byla, i když ted v těhu už mám dvě kila nahoře a to ještě ani těhu pořádně nejsem, teprve první trimestr, tak se hrozím, co bude na konci :mrgreen:. Buď ráda, že s tím ted můžeš začít něco dělat a směle do toho, určitě musíš vědět, kde děláš chyby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
14.8.15 12:01

@leslie01 je to mozny hele ja tomu neverila taky - kamarad mel 135 kg jen tim jak jedl svetle pecivo nemel při praci moc cas na jidlo poradny jak kdy takze rohliky chleba na dennim poradku az pak si nasel holku do který se zamiloval ale ona se s nim rozesla kvůli jeho vaze a donutilo ho to konecne se sebou něco delat a k dnesku ma 76 kg za 3/4 to dal vse dolu a jen tm ze vyselektoval vse co ma mouku a je z neho fakt peknej kluk - cvicenim to jen zpevnuje ale jako znam ho 16 let pravidelne se vidame a když jsem ho videla před mesicem tak jsem neverila ;) prej bile pecivo je zlo no 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
14.8.15 12:02

Bývala jsem štíhlá, nikdy jsem nepřibrala ani po kg sladkého. začalo se to měnit věkem po 35 nabírám ted mám tvou váhu, neodepřu si nic, ale měla bych.jsem koule, nechápu jak sis změny nevšimla, to postě nejde, já jsem koule, byla jsem jak manekýna, rozdíl 15kg je obrovský. já nosím 44,ty se vejdeš do 38? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995
14.8.15 12:02

No z 60 na 85 je 25 kilo ne 15, coz je opravdu hodne. Je zvlastni ze pri narustu takove vahy ti prislo, zes priprala jen o pet kilo. Mozne takto pribrat je pokud vice jis a mene se hybes, ale chapu, ze je to sok. S tim oblecenim - asi si predtim nosila vetsi velikosti ne? Ja pri 58 kg (coz je skoro tech 60 ze kterych si vychazela) nosim vel. 34-36, velikosti 42 bych prolitla. Pockej si na vysledky te stitne zlazy, mohlo by to souviset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36174
14.8.15 12:03

Ze by z potravinove alergie nekdo pribral…snad leda kdyby si ji lecil prednisonem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
14.8.15 12:04

No zaprvé tou váhou bych se nařídila - já se doma postavím na dvě různé místa a mám rozdíl třeba 5kg. A tvoje váha taky mohla vážit jinak než u doktora. Navíc není důležité kolik jsi přibrala na kg, ale spíše na cm. Protože jestli sportuješ, můžeš nabírat i svaly. Začla bych se měřit a postavu formovat, ne hubnout kila. A změn svačinky za něco lehčího.
Tohle píšu samozřejmě s ohledem na to, že ti doktor nenašel nějakou změnu zdravotního stavu! Pokud by na něco přišel, tak to je jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27032
14.8.15 12:05

@leslie01
Jako věta typu: „Nikdy jsem nebyla hubená, 58-60kilo a věnovala jsem se modelingu“ mě dovede fakt rozesmát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
@mirecekblbecek píše:
Bývala jsem štíhlá, nikdy jsem nepřibrala ani po kg sladkého. začalo se to měnit věkem po 35 nabírám ted mám tvou váhu, neodepřu si nic, ale měla bych.jsem koule, nechápu jak sis změny nevšimla, to postě nejde, já jsem koule, byla jsem jak manekýna, rozdíl 15kg je obrovský. já nosím 44,ty se vejdeš do 38? 8o

Ale jo, změny jsem si všimla, proto jsem říkala doktorovi, že jsem přibrala, že mám tak 65 :mrgreen: Ale jinak jsem se cítila pořád tak nějak podobně, hodně jsem cvičila, sportovala, tak jsem si myslela, že mám třeba svaly. Ale fakt jsem si nepomyslela, že bych mohla mít 15 navrch :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@Pudloslava fuj Prednison… Uplne jsem se oklepala :D :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
14.8.15 12:06

Holky, já vám nevím, mě to jako z pečiva přijde divný, že až 25 kg přibrat. To by se jím musela ládovat po kilech. Já ho teda také vysadila a bylo 5 kg dole, ale ne jen tím pečivem teda.. Měla by se zamyslet, co jí a kolik a co pije a jak se hýbe..všechno se vším dohromady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
14.8.15 12:07

@AdLa12 Nebyl to vrcholový modeling, ale jsem dost vysoká a ta váha se mi rozložila. Opravdu jsem s těmi 58 kily vypadala dobře a štíhle i když vedle některých holek bych byla vždy tlustá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36174
14.8.15 12:07
@AdLa12 píše:
@leslie01
Jako věta typu: „Nikdy jsem nebyla hubená, 58-60kilo a věnovala jsem se modelingu“ mě dovede fakt rozesmát :mrgreen:

tvoje reakce svedci o tom, jak patologicky svet modelingu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.15 12:09

Jo no, asi urcite to nebude jen tim pecivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama