Z blond na hnědo - světlé konečky

Anonymní
20.2.20 10:40

Z blond na hnedo, prosím poraďte

Ahoj holky, můžete mi prosím poradit? Asi rok jsem byla platinová blondyna, dnes jsem nabarvila vlasy barvou loreal svetle hnedou, chytlo to tmavsi a jsem i rada, ale konce mam svetlejsi a v tom i par svetlych praminku. Myslite, ze na ty vlasy muzu dat nejakou smyvatelnou barvu? Aby se vlasy sjednotily? Mam je trochu suché, takze regenuruji. Naposledy jsem pred mesicem odbarvovala pouze odrosty na blond, ale uz me to nebavilo. Dekuji moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15039
20.2.20 10:47

Chvíli bych počkala a pak dobarvila stejnou barvou. Když tam dáš něco jiného bude to akorát flekate a příště bych se ujistila, že máš dost barvy nanesene i v tech koncích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
20.2.20 11:15

Jednou jsem si barvila vlasy 5× za den a přežily to… ale to je už opravdu extrém… Řekla jsem si, že při nejhorším mi dorostou, když mi vypadaj, byla jsem hrozně zoufalá. :D Ale znovu bych to už neudělala. Důležité je používat nějaké olejíčky a kvalitní šampony, aby se vlasy daly dohromady. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
20.2.20 12:53

Počkej, je možné, že se to trochu vymyje ;) ale šla bych ke kadeřníkovi, blond vlasy dostaly zabrat, ať si je nezničíš úplně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 15:53

Holky mockrat děkuji, počkám a vydržím, používám kvalitni sampony i masky :)
Jinak barvy jsem mela dost na vlasech, mam vlasy nad lopatky a pouzila jsem pro jistotu 3 :) @leylen @Zusanka @Kriss Tina

• Nahlásit
  • Citovat
1116
20.2.20 16:33

To jsi dopadla dobře, já jsem se chtěla vrátit k svojí barvě vlasů a z blond vlasů na hnědý a dala jsem na hlavu taky světle hnědou a smíchy jsem se neudržela :cert: Po letech odbarvování mi vlasy zčernaly, a v práci se mi smáli že jsem spadla do asvaltu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15039
20.2.20 16:36

@mamule42 to není odbarvovanim, ale tím, že světle hnědá z drogerky je tmavě hnědá :D když chceš světle hnědou musíš koupit nějakou tmavší blond, většina těch barev chytá tmavejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1116
20.2.20 16:41

Aha, to mě nenapadlo, a nemáš ještě radu jak oživit vlasy, mám je pořád dost vysušený a bez lesku. Různý balzámy mi moc nepomohli. Třeba nějaký zábal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15039
20.2.20 17:23

@mamule42 hele to nemám, sama mám vlasy strašné, už nezbývá než to ostříhat. Nejlepší je pravidelné zastrihovani konecku a vyhýbat se těm drogerkovym barvám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama