Z části přilepená předkožka

1206
16.2.16 10:44

Z části přilepená předkožka

Ahoj ženy, mám dotaz.. Synovi 2 a čtvrt roku jsme v životě nepřetahovali předkožku, to je v pořádku, chtěla jsem počkat až si na to přijde sám. Jsou to asi tři dny kdy přišel a že au, tak jsem se mrkla a ono ejhle jde mu to přetáhnout, takže jsme přetáhli, omyli a v pohodě, všimla jsem si ale, že na pár místech ještě není úplně odlepená. Myslím si, že je to v pořádku, že zrovna tak jako se mu samovolně odlepila teď, tak s tím zbytkem si taky poradí, jen bych chtěla potvrdit, že to tak je..:-) A pak se zeptám, v čem se teď mění hygiena? Každý večer přetáhnout, omýt? Jen vodou nebo i šetrným mýdlem? Díky moc za odpovědi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4414
16.2.16 10:48

@Leniczka23
To jsou krásné zprávy. Mému synovi to nejde vůbec, jen má dírku na čurání :mrgreen:. Taky nepřetahuji a nepřetahovala jsem doufám že se mu to takto uvolní samo, má v dubnu 2 a půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
16.2.16 10:51

@Ivčis :-) Znám už takhle dva další chlapečky co jsou v podobném věku, nepřetahovali a uvolnila se sama.. Mají spousty spousty času, na úplné přetažení až do 12 ti let.. Takže určitě vydrž..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
16.2.16 10:54

@Leniczka23 Ano, syn ma taky pulku jeste prilepenou. Vecer pretahneme;omyjeme a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
16.2.16 10:55

@Leniczka23 Jo a myjeme vetsinou mydlem, nekdy jen vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
16.2.16 10:58

@Nikolacek Super..Děkuju za odpověď..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
16.2.16 12:16
@Nikolacek píše:
@Leniczka23 Jo a myjeme vetsinou mydlem, nekdy jen vodou.

Největší zhůvěřilost je mýt na těch místech mýdlem. NA SLIZNICE MÝDLO NEPATŘÍ!!! To je jenom na zadělání na balanitidu a podobné problémy. Žel mnozí doktoři mají zastaralé názory Dr. Alana Guttmachera ze čtyřicátých let minulého století, který psal o denním mytí mýdlem na těchto místech.

To platí i pro nás dospělé muže. Mnohým ty problémy přešly, když na ta místa přestali používat mýdlo. Teplá voda stačí, popřípadě se na to dají v lékárně zakoupit speciální prostředky.

Jinak to uvolňování se mnohdy děje postupně a syn zakladatelky je právě ve věku, kdy to nastává nejčastěji. Naštěstí ji nemá zůženou, takže nebalónkuje, což kdyby nastalo, v tomto věku není žádná závada. Hlavně se nic nesmí dělat násilně!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
16.2.16 12:29

@gin 124 Díky za názor, je fakt, že se taky mýdlem nemeji, jen na to určeným, takže se zeptám v lékárně.. Když už vás mám,, na drátě" tak se zeptám.. jsme teď teda ve fázi, kdy má žalud schovaný, ale jde přetáhnout, násilím bych nikdy nic nedělala, spíš jsem mu ukázala jak na to a vysvětlila mu, že ho nic nesmí bolet, ale může toto,,odlučování" bolet nebo být nepříjemné? Jednou až dvakrát za den přijde že au au a když jsme šli omýt po přetažení jsem docela dost cítila moč, bude to zřejmě tím, že se mu ještě dostává část moči pod předkožku, nebo nevím. je to tedy v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
16.2.16 12:42
@Leniczka23 píše:
@gin 124 Díky za názor, je fakt, že se taky mýdlem nemeji, jen na to určeným, takže se zeptám v lékárně.. Když už vás mám,, na drátě" tak se zeptám.. jsme teď teda ve fázi, kdy má žalud schovaný, ale jde přetáhnout, násilím bych nikdy nic nedělala, spíš jsem mu ukázala jak na to a vysvětlila mu, že ho nic nesmí bolet, ale může toto,,odlučování" bolet nebo být nepříjemné? Jednou až dvakrát za den přijde že au au a když jsme šli omýt po přetažení jsem docela dost cítila moč, bude to zřejmě tím, že se mu ještě dostává část moči pod předkožku, nebo nevím. je to tedy v pořádku?

Dle toho, jak to čtu, tak je to vše v pořádku. Hlavně pouze čistou vodou nebo těmi prostředky.

Jsou případy, kdy to slepení může trvat až do puberty. Předloni psal na jiné fórum jeden 17-ti letý kluk, který to měl ještě ve 12 letech a musel na operaci. Nejprve mu chtěli udělat obřízku, jenže tu on nechtěl, tak jeho matka našla jinou doktorku, která to řešila jinou operací, měl i úpravu uzdičky.

V tomto věku mají kluci většinou problémy se velkou stydlivostí, což však nebyl jeho případ, protože je z nudistické rodiny.

To píšu jako případ, že to může přetrvávat do pozdějšího věku. Ve věku vašeho syna se to uvolňuje nejčastěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama