Z čeho dáváate pít UM ročnímu dítěti

Anonymni
28.6.09 14:10

Z čeho dáváate pít UM ročnímu dítěti

Ahojky, z čeho pijíé Vaše dítka UM? Dávám UM ráno a večer a láhev moc nechce, dávate z pítka? A kdy učíte pít z klasického hrníčku? Díky Ina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2748
28.6.09 14:31

Ahoj pokud moc nechce z láhve, vyzkoušej vše , co můžeš -pítko, hrníček( ale ten budeš muset přidržovat )atd. NA trhu je nepřeberné množství. U nás naopak dcera odmítá pít mléko nebo kakao z něčeho jiného než k lahvičky a to máme přes dva roky. :cry: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
28.6.09 14:39

Z hrnečku s „násoskou“ (náš domácí pojem) neboli s pítkem.
Nevím, zda to vyzní blbě, ale buď ráda, že nechce flašku.
Naše dcééérunka pije všechno už z normálního hrnku „dospěláckého“ (jsou jí čtyři roky… ehm… tak taky aby nepila žejo…)
leč MLÍKO PIJE Z FLAŠKY :twisted: :twisted: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.09 14:43

Díky, tak já zkusím večer z kouzelného hrníčku z pítkem, ale ten má jen 200 ml…tak aby to stačilo, jinak jsem dávala z Avent láhve..Ina

• Nahlásit
  • Citovat
1837
28.6.09 14:54

to zkus.
my jsme na to přecházeli s čajíčkem - a měli jsme takovou tu zkoušecí :,-(u - jedna násoska bílá, jedna zelená.
Vím že z té měkké bílé nechtěla malá pít - tím se nějak kuckala. Na tu zelenou přešla vcelku bez problémů, akorát jsem myslím poprvé musela trochu povolit takové to silikonové kolečko, protože jinak nepoznala, že z toho něco poteče a nepochopila hned, že musí tahat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.09 14:57

Zlatusko : my uz z pítka pijeme čajík, tak by neměl být problém, naučil se z něho pít, když měl násosku myslím 3+ tak mu to z něho samo teklo, teď jsem to přehodila na zelenou..ale nidky nevypije toho čaje naráz hodně, za celý den tak 250 ml..tak mám obavu,aby z toho vypil celé mlíčko..Ina

• Nahlásit
  • Citovat
2189
29.6.09 15:22

Já dávám z klasického hrníčku.
Hrníček jsem učila od doby, kdy jsem musela dát první pití kromě kojení. Takže cca od 7-8 měsíce. Dneska už si hrníček drží sama a pije sama (samozřejmě nesmí být plný).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama