Z čeho dávat pít 10 měsíčnímu dítěti

115
13.3.21 21:13

Z čeho dávat pít 10 měsíčnímu dítěti

Ahoj, poradíte mi prosím nějaké pítko nebo učící hrneček? Synovi je 10m, je kojený a už jí i příkrmy. Ale vůbec nechce pít. Zkoušela jsem pítko twitshake, to je ale tvrdé. Ty měkké zase prokousne. Chtěla bych nejpozději v roce přestat kojit, proto bych chtěla syna naučit pít. Ale vůbec nechce, stačí mu kojit. Když teda zkoušel měkká pítka, tak se mu sice nějaká voda do pusy dostala, ale spíš omylem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1805
13.3.21 21:17

Dcera pije z lahvičky s brčkem. Krásně se z ní napije sama. Ty s pítkem neumí naklonit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
13.3.21 21:19

Tak moje dcera bude mít rok a zatím teda převažuje láhev z dudlíkem pije mi ale taky celkem málo a pak ještě teda zkouším učící hrníček od nuk a teď jsem koupili ještě takovou tu láhev s breckem zkouším ji to dávat ať zkouší a případně ještě tu láhev klasickou já nekojim takže na mléko má klasickou láhev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25948
13.3.21 21:20

Mám většinu od NUK, jinak zkus klidně i skleničku s brčkem, to u nás by vysál i vodu z okurek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5666
13.3.21 21:28

U nas vede u obou dětí hrnek od munchkina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
13.3.21 21:29

Ahoj. Mám také 10měsíční. Prvně jsem koupila měkké pítko a taky prokousla :? Zkoušela jsem i brčko, ale to spíše kousala. Pak jsem koupila učící hrneček z rossmannu. Ne hned z něho pila, ale teď už ano. Ale určitě ne množství, které by měla. Také kojím, tak si říkám, že možná nemá ani žízeň/takovou potřebu pít. Ale hlavní je, že aspoň něco :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
13.3.21 21:37

První věc je, ze pokud je dítě kojené, nejspíš ani nemá žízeň, z mléka má tekutin dost a nějaká voda je vždy i v příkrmech. A pak můžeš zkoušet no, buď různé učící hrníčky, nebo jak tu bylo psáno i něco s brčkem (já koupila myslím v DM nějakou lahvičku, když byl synovi rok, a rozpil se z ní krásně), ale můžeš rovnou zkoušet i normální skleničky, pro malé dítě je fajn klidně velký panák, ať to jde dobře chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
13.3.21 21:54

Nezkoušela jsi normální skleničku bez pítka? Mladší syn mi odmital všechny lahvičky a učící hrnky, ale z otevřené skleničky se napil, možná proto, ze to viděl u ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
13.3.21 23:20
@pomme píše:
Nezkoušela jsi normální skleničku bez pítka? Mladší syn mi odmital všechny lahvičky a učící hrnky, ale z otevřené skleničky se napil, možná proto, ze to viděl u ostatních.

Souhlas, taky se nejlíp naučila pít z normálního hrnku. Pily jsme vždy spolu, pár dní sem stále prekvlekala protože se celá zlila ale pak na to přišla a paráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2840
14.3.21 00:05

Maly pije z frtana od 6mesicu. Sam to zvladal v 8 mesicich ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
14.3.21 00:13

Musím potvrdit, že dcerka 10 měsíční mi úplně kašle na nějaké lahvičky a učící hrnečky a nejlíp se jí pije z panákovky od ferneta. Chytne si ji oběma ručičkama a drží. Občas se zakucká nebo poleje, ale určitě se napije více než z čehokoliv jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
14.3.21 20:57

Můj 11měsíční syn mi krásně začal pít až z lahvičky s brčkem B. Box, můžu jen doporučit. Taky je kojený a z ostatních lahviček měl spíš srandu, Kousal do pítek a když už se napil, tak pak tu vodu vyprskl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
23.3.21 15:54

Nuk hrneček

Za nás určitě tento hrneček od nuku! Naprosto boží věc, která neteče, dobře se drží a malej ji miluje a vypije i dost vody sám, když si s ní hraje😊 je mu 9 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.3.21 21:09

Nas pije normalni rajec ten maly s ruzovym uzaverem. Ma take deset mesicu a vidi to u sestry (4roky), tak chce take.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat