Z čeho mohou být bílé pupínky?

25.1.20 13:54

Z čeho mohou být bílé pupínky?

Ahoj, pleť mám vcelku čistou a hladkou, ale někdy se mi z ničeho nic udělají takovéto pupínky na spancich. Nikde jinde. Vyraší přes noc. Stravu mám dobrou, hodne piju vodu, čaje. Žádnou kosmetiku jsem nezměnila. Díky moc za reakce. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
25.1.20 14:16

To vypadá jako mílie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 14:17

@Jdani to nebudou. Při zmáčknuti jednoduše prasknou a jde z toho vodička. Ale to dělat nechci ať se to neroznese. Ale čím se to právě tvoří, vůbec netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
25.1.20 14:21
@Lola555 píše:
@Jdani to nebudou. Při zmáčknuti jednoduše prasknou a jde z toho vodička. Ale to dělat nechci ať se to neroznese. Ale čím se to právě tvoří, vůbec netuším.

Tak nějaká alergická reakce, ale zase když si psala že kosmetiku si nezměnila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
25.1.20 14:37

Mám takhle dishidroticky ekzém na rukách, vypadá to podobně. Zmáčknu to a vyteče z toho čirá tekutina. Občas to zmizí, občas se to vrátí zpátky. Dishidroticky ale bývá na rukách a nohách, na obličeji nevím. Milie by se ti samy neobjevovaly a nemizely a navíc mají spíše tvrdší obsah, ne vodnatý. Může to být i alergická reakce, nejen na kosmetiku, může to být jídlo, zvířata, atd. Navíc alergie mohou vznikat i po delší době užívání stejného produktu, co v předchozí době problém nedělal. Zkusila bych dermatologii, co poradí a zapisovat si ve dnech kdy se objeví, co jsem dělala, jedla, pila atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama