Z čeho pije vaše dítě venku?

21
5.4.16 11:51

Z čeho pije vaše dítě venku

Obracím se na zkušené maminky s dotazem. Teď už začínají být teplé dny a chtěla bych malé (7 měsíců) brát s sebou vodu, aby mohla venku pít. Doma s tím nemá problém, pije mi obyčejnou vodu z normálního malého plastového kelímku, protože z netekoucího hrnečku se pít nenaučila (máme Tommee Tippee Netekoucí hrnek Explora Easy Drink). Ona ho má ráda, prohlíží si ho, dudlá ho jako dudlík, ale nepije z něj. Tak nevím. Ale ten kelímek jí musím držet, aby se nepolila, a stejně se trochu polije, takže pro venkovní použití by to nebylo vhodné, pokud by nebylo 30 stupňů, to by nevadilo, že by byla mokrá :D Tak nevím. Poraďte prosím, jestli existuje vůbec nějaký netekoucí hrneček, ze kterého by se dítě snadno naučilo pít. Vyzkoušela jsem zatím jen ten jeden, ale metodou pokus-omyl se mi to zkoušet nechce, těch hrnečků je spousta a nejsou zrovna zadarmo :,( Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57
5.4.16 11:56

Ahojky, naše dcerka se naučila pít z tý lahve jak v ní koupíš v obchodě například Jupíka atd…Doporučuji koupit láhev, na které je napsané, že je netekoucí. Dcera nechtěla pít ničeho až z téhle láhve začala a potom se naučila i z jiných

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
5.4.16 11:56

Což obyčejná lahvička s dudlíkem? Nebo lahvička od Jupíka apod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
5.4.16 11:57

@mougu takhle malý by pil z prsa, max. z lahvičky s dudlem. V necelém roce jsem koupila brčkoláhev a tu používáme stále. Nesnáším petlahve, které se používají opakovaně, pak jsou celý omačkaný, nejde to pořádně umýt…blé

Příspěvek upraven 05.04.16 v 11:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
5.4.16 11:57

Ještě jsem vlastně zapomněla napsat, že z obyčejné láhve z dudlíkem, ze které pije mléko, mi vodu pít nechce. Nevím vůbec proč… ale vždycky se hrozně rozeřve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20294
5.4.16 11:58

@mougu Dej jí plastovou lahev od Rajce, nelépe z ní pij před ní, bude chtít taky a naučí se to hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
5.4.16 11:59

@Mishicka2 tak to u nás zase jedině tekoucí :lol: přišlo mi, že se strašně nadře, než to z té malé láhve vycucne tím ventilem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Lizzi
5.4.16 12:00
@mougu píše:
Ještě jsem vlastně zapomněla napsat, že z obyčejné láhve z dudlíkem, ze které pije mléko, mi vodu pít nechce. Nevím vůbec proč… ale vždycky se hrozně rozeřve…

no protože to má spojené právě s tím mlíkem. myslí si, že bude pít mlíko a tam voda. No nenaštvalo by Tě to? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24108
5.4.16 12:02
@Lizzi píše:
no protože to má spojené právě s tím mlíkem. myslí si, že bude pít mlíko a tam voda. No nenaštvalo by Tě to? :mrgreen:

Vezmu flašku vína, přihnu si a tam voda a já sakra nejsem Ježíš, abych si to proměnila :mrgreen: To fakt nakrkne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
5.4.16 12:03

Měli jsme to podobně dokud jsem nekoupila láhev s brčkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
5.4.16 12:06

U nás jela láhev s brčkem z DMka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
5.4.16 12:08

Mala pije ze zdrave lahve, jeste ji to musim otevrirat, ale dobry..a jinak miluje netekouci lahve z jipuka, rajecu apod…to je schopna vypit cely obsah :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
5.4.16 12:17

Jediný co dcera v tomhle veku vzala do pusy je nuk hrneček s měkkým pitkem. Pila by z nej do teď, kdybych ji ho nesebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
5.4.16 12:19

Tříletý i devítiměsíční mi kradou cykloflašku a než mi ji vrátí, nemám co pít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
5.4.16 12:24

@mougu my jsme na ven už v půli roce pořídili avent láhev s brčkem a nechce se jí vzdát ještě teď, už mu je 19 měsíců :D srkat brčkem se naučil hned napodruhe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama