Z černé na blonďatou

2
18.4.21 10:43

Z černé na blonďatou

Ahoj, chtěla bych se zeptat… Měla jsem obarvené vlasy na černo a jak to tak bývá přišel čas kdy jsem si řekla že už jí nechci no takže jsem si skočila do drogerie koupila jsem si odbarvovač a napatlala jsem to na vlasy no vůbec to nechytlo tak jsem to zkusila znovu to už jsem je měla hnědé ale měla jsem to takovou divočinu že u hlavy to bylo blonďaté a zbytek vlasů hezky hnědé, no smířila jsem se s tím a asi cca měsíc a půl jsem s tím chodila pak jsem byla v drogerii a uviděla jsem tam odbarvovač od Syossu no chytlo to do takové světle hnědé až zrzavé ale zase to je u hlavy blonďaté takže trochu divočina no ale chtěla bych to blonďaté… celý tenhle proces mi nějak extra vlasy nezničil tak se chci zeptat jestli by mi to teď už chytlo do blonďata? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28986
18.4.21 10:45

Já bych to svěřila kadeřnici. Některé fungují doma. Sama bych si to nedělala. Ale zničíš si vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
18.4.21 10:49

Nechala bych to na kadeřnici.. Měla jsem 12 let vlasy na černo až sem se rozhodla pro krvave červenou.. Ale musela kadeřnice doma to neuděláš a přece jen ona má i jiné peroxidy na to a neničí tak vlasy.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
18.4.21 10:56

Z cerne na blond samodomo je haluz, sver se do rukou kadernice, urcite bude vysledek jistejsi a hlavne setrnejsi ke Tvym vlasum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
18.4.21 11:04

Rozhodně už nedělej nic sama, můžeš o ty vlasy taky přijít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
601
18.4.21 11:05

Já chtěla z černé na světlejší hnědou. Černý vlasy jsem si barvila asi 10 let :mrgreen:.
No koupila jsem si takovej ten zesvětlovač, je v tom peroxid a tím jsem dosáhla takové cihlové barvy ale samozřejmě konečky spíš hnědé :nevim:.Dál jsem se v tom nepatlala, počkám rok a pak ještě nechám zesvětlím.
Ale na blond bych si netroufla ani u kadeřnice, proto takhle zesvětluju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
18.4.21 11:25

Já přírodní bloncka, která se přes protest kadeřnice nechala obarvit na černo. Po pár letech mi to začala zesvetlovat melírem. Nevypadalo to vůbec špatně, žádná divočina. Byla jsen asi 2×, možná 3× a teď už mám pár let zase svojí přirozenou blond. Žádné domácí barvení nemůže nikdy vypadat tak, jako od kadeřnice, natož zesvětlení. Buď ráda, že to nemáš jako pomeranč a snad nevypadáš jako cigoška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14611
18.4.21 11:44

@Hahahahah Zkus si projet videa (i ty starsi) Petra Novotneho https://youtu.be/ZecpwgHEEkU Vysvetluje procesy barveni a odbarvovani v domacim prostredi. Stejne tak co znamenaji cisla na krabickach barev apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
18.4.21 20:46

Na střední jsem to takhle dělala taky, pořád jsem se doma odbarvovala a šlo to z černé přes hnědou, červenou a oranžovou :lol: ale blond jsem se dočkala. V té době mi ani oranžové vlasy nevadily :mrgreen: a vlasy to přežily. Později když jsem chtěla opět z černé na blond, nechala jsem to na kadeřnici, která mi do černých udělala blond meliry což vypadalo dobře a postupně jsem přešla na blond decentněji 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat