Z černé na hnědou sama

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.9.21 18:50

Z černé na hnědou sama

Zdravím.
Už rok se barvim na černo sama. Nebarvila jsem se nikdy nějak často naopak dohromady tak 4-5 za ten rok. Teď jsem si je už 3 měsíce nebarvila a mám to odrostle a trochu vymyté. Chtěla bych se vrátit zpět na hnědou. Jedna kadernice mi řekla, ze to udělá cca za 4 tisíce, to jsem se teda lekla a řekla, ze ne. Další na to prý nemají čas, jelikož je to na dlouho, což samozřejmě vím.. Až jedna pak, ze teda dáme postupně meliry a pak zas a zas a furt sem budete chodit, ze mi to přišlo až moc dlouhá procedura. Hlavně nechci chodit s dvoubarevnou hlavou..
proto se chci zeptat, jestli nemáte někdo svoje zkušenosti s tím se přebarvit sám. Jestli to je fakt tak šílené a nezvladnutelne jak všude píšou a mám jít tedy za kadernici, nebo tam existuje nějaká cesta. Dekuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7689
12.9.21 18:52

Mně řekla kadeřnice, že to sama doma neudělám. Stálo mě to u ní 1670 Kč a pět hodin práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27346
12.9.21 19:10

Sama neuděláš, jedině si zničíš vlasy a stahování černé je holt běh na dlouhou trať, za jedno sezení ti to neudělá nikdo (leda to odbarvit, ale vlasy se vysuší a bude z toho slama a dělat to doma skončíš flekata).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
12.9.21 19:23

Zkusila bych koupit nejaky chelatovy sampon, ktery ma pomoci s vymytim vsech necistot a vlasy dost otevre tj by mohl pomoci s vymytim i barvy. A nebo zkusit obyc sodu (tri ctyri lzice jedly sody na cca litr vody, idealne teply az horky a tim ty vlasy namocit a poradne promnout a umyt), pak poradne masku jeden dva dny nechat a pak nabarvit prelivem. A barvit se prelivem dal.. sice to na vlasech nevydrzi jako barva, ale aspon se to vymyje, valsy to nenici a nejsou pak tolik videt odrosty.

Nekde zas radi kysely tj vitamin c nebo ocet, ale zas ocet by mel spis ty vlasy zasatohavat tak nevim. Zkusit muzes oboji nejdriv sodu treba i se sampinem a nasledne lehce redeny ocet nebo kyselinu citronovou.
https://www.alza.cz/…arvu-z-vlasu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19123
12.9.21 19:38

V lepším případě skončíš flekatá, v horším případě si spálíš vlasy. Nedělej to doma sama.

Už tak je teď máš zničené, protože si to zaplácala tunou černých pigmentů z drogerkových barev.

A ano, udělat z toho pěkné, zdravé, dobře vypadající vlasy nebude snadné.

Najdi si salon, kde nabízí hloubokvé čištění vlasů a používají kvalitní vlasovou kosmetiku a slušné barvy a šetři - v jednotkách tisíců to bude rozhodně, protože to prostě dá práci.

Na vlasy si doma nepatlej sodu bez toho, abys věděla jak ji zneutralizovat. To už raději ten vitamín C, tam ničemu neublížíš, ale tak jako tak to nebude mít moc velký efekt.

Smiř se s tím, že to holt zabere nějaký čas a bude to stát nějaké prachy, ale když si to necháš udělat dobře, tak pak už bude údržba daleko snazší a vlasy budou výrazně v lepším stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
12.9.21 19:46

Heled, ja jsem taky tento problem jednou resila a vyresila jsem to tak, ze jsem se nechala ostrihat na jezka a od ty doby se nebarvim :lol:…a usetrim hromadu casu a penez :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
12.9.21 20:25

Me pomohla na zesvetleni kura z vitaminu C. Smichas pulku vitaminu C v prasku z dm se samponem, naneses na vlhke vlasy, nechas pod igelitovym pytlikem aspon hodku dve a smyjes. Mozna to zni divne, ale setrne jsem takhle zesvetlila vlasy o nekolik odstinu, je to na vic procedur, ale je to levne a pro vlasy setrne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
13.9.21 08:48
@kalie píše:
Heled, ja jsem taky tento problem jednou resila a vyresila jsem to tak, ze jsem se nechala ostrihat na jezka a od ty doby se nebarvim :lol:…a usetrim hromadu casu a penez :P

Ono staci se barvit prelivama, ktery se vymejou. Klasicka barva mi na valsy nesmi. Barvim se sama Casting creme color vzdycky na mokro..za tri mesice je skoro vymyta a muzu barvit znovu - ted jak mi i vlasy rostou rychle tak mam spis problem abych nemusela barvit driv, kdybych nebarvila co tri mesice tak se mi to vymyje do pul roku. Barvim se 4×x nebo 3×x radou, jednou jsem mela i 200 ebenove cerna a krasne se vymyla do tmavsi hnedy do dvou mesicu. Naklady na jedno barveni 110 kc a tak hodka casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1829
13.9.21 16:46

Radši bych dala peníze kadernici, když sama nevím co dělám, než riskovat nějaké pokoutne rady z internetu a to, ze budu vypadat jak strašidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat