Z červených vlasů na Zrzku

1
24.2.21 12:46

Z červených vlasů na Zrzku

Ahojte holky myslíte ze by z červených vlasů chytla nějaká zrzava nebo odbarvit? Toto je moje cervena a chci na zrz. Díky za odpověď ❤️❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1345
24.2.21 12:52

@Erika262 Zrzavá ti chytne úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2000
24.2.21 13:09

Prve bych si dala vlasy trochu do pořádku. Máš jen dost zničené. A takovéhle domácí přebarvování nikdy nedopadá dobře. Nechala bych to udělat kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15995
24.2.21 13:26

Z červené na zrz to spíš půjde, ještě chvíli to co máš na hlavě vymejvej.

Pokud budeš chtít vymejvání urychlovat pomocí návodů z internetu, tak použij buď tu celaskonovou pastu, nebo oplachy octem. Ty alepsoň pomůžou ozdravit popkožku hlavy.

V žádném případě to nezkoušej jarem a nebo sodou - jen si zbytečně vysušíš vlasy, když už, tak sáhni po nějakém čistícím šamponu, myj to čistícím šamponem, pak důkladně opláchni něčím kyselým a pak nahydratuj nějaký kondicionerém bez silikonů a pak ještě jednou spláchni kyselým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
24.2.21 19:23

Ahoj, šla jsem asi po třech letech z úplně rudé na zrz. Domácí barvení. Postupně se z toho stala nádherná zrzava. Teď mám opět červenou, mezi to jsem prohodila světle hnědou. Jde to úplně v pohodě i doma. Kadeřnice používají úplně ty samé barvy :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
24.2.21 19:25

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že čistící šampon v kombinaci s peelingem na vlasy je super. Tu původní barvu to rychleji vymyje. Neboj se toho 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat