Z DiS. na Bc. učitelství v Mateřské školce

Anonymní
8.10.20 13:02

Z DiS na Bc Učitelství v ms

Dobry den, mám vystudované učitelství v mš s titulem DiS. Nevíte na jaké univerzitě by si šlo dálkově dodělat Bc, ale rychleji? Ze by uznávali některé zkousky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3769
8.10.20 13:20
@Anonymní píše:
Dobry den, mám vystudované učitelství v mš s titulem DiS. Nevíte na jaké univerzitě by si šlo dálkově dodělat Bc, ale rychleji? Ze by uznávali některé zkousky?

Tady se s těmi DiS. dnes roztrhl pytel.
Tohle Ti nikdo konkrétně na diskuzi neřekne. Obrať se na studijní oddělení fakulty, kterou bys ráda studovala. (Obecně je problém s uznáváním předmětů v rámci jiných univerzit - např. UK vs. UJEP, atp.). Záleží pak na tom, v jaké obsahové a rozsahové shodě dříve splněné předměty budou s těmi povinnými v bakalářském studiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6489
8.10.20 13:25
@ZItu píše:
Tady se s těmi DiS. dnes roztrhl pytel.
Tohle Ti nikdo konkrétně na diskuzi neřekne. Obrať se na studijní oddělení fakulty, kterou bys ráda studovala. (Obecně je problém s uznáváním předmětů v rámci jiných univerzit - např. UK vs. UJEP, atp.). Záleží pak na tom, v jaké obsahové a rozsahové shodě dříve splněné předměty budou s těmi povinnými v bakalářském studiu.

Neroztrhl, to je beztak ta samá zakladatelka. Jen zjistila, že první stupeň nebude zas až takova dávačka a že to teda za mateřskou nestihne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
8.10.20 13:33
@SAJ píše:
Neroztrhl, to je beztak ta samá zakladatelka. Jen zjistila, že první stupeň nebude zas až takova dávačka a že to teda za mateřskou nestihne.

Přiznávám, myslela jsem si, že to bude jedna a ta samá, ale nechtělo se mi rýpat. Čekala jsem, jestli vytasí ještě další diskuzi s jiným studijním zaměřením. ;)

Příspěvek upraven 08.10.20 v 13:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
8.10.20 13:33

Nedávno něco podobného řešila známá - měla Dis, ale nakonec si dodělávala Bc. - nic ji neuznali, vzhledem k tomu, že to byla jiná škola a ty nároky a tak byly úplně jiné - studovala kombinovanou formu, takže to nějak zvládla s prací, ale trvalo to normálně 3 roky…ale záleží na škole a dané fakultě, jak si to domluviš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
6489
8.10.20 13:34
@Malaika1234 píše:
Nedávno něco podobného řešila známá - měla Dis, ale nakonec si dodělávala Bc. - nic ji neuznali, vzhledem k tomu, že to byla jiná škola a ty nároky a tak byly úplně jiné - studovala kombinovanou formu, takže to nějak zvládla s prací, ale trvalo to normálně 3 roky…ale záleží na škole a dané fakultě, jak si to domluviš

Je dobrá, že to dala. Fakt. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
8.10.20 13:44

@SAJ jo, to jo :D jako naštěstí měla hodně super šéfku a ta ji vycházela hodně vstříc ohledně tohohle - ale nějak zrychleně to tedy nebylo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
8.10.20 13:47

@Malaika1234 Ono vzhledem k navazujícím předmětům to dost často ani zrychleně nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
8.10.20 13:57
@Anonymní píše:

Oslov konkrétní školy, o které máš zájem, a doptej se. Ale pochybuju. Max se dají uznat Bc. a Bc. zkoušky z nedodělaného studia. Ale spíš bych se spoléhala na to, že už mám nějaké znalosti z předchozího studia a zkoušky na Bc. udělám lépe a nebudu muset tolik studovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 14:23

Děkuji za Vaše odpovědi!

K rýpavým komentářům- zamyslete se, prosím, nad sebou, zda by nebylo lepší využít vaši energii lépe, než rýpáním do lidí, kteří se chtějí jen poradit a zvážit své možnosti :)

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
6489
8.10.20 14:30
@Anonymní píše:
Děkuji za Vaše odpovědi!K rýpavým komentářům- zamyslete se, prosím, nad sebou, zda by nebylo lepší využít vaši energii lépe, než rýpáním do lidí, kteří se chtějí jen poradit a zvážit své možnosti :)

Kde tu kdo rýpe? 8o Prostě reakce na anonymní diskusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
8.10.20 14:37
@Anonymní píše:
Děkuji za Vaše odpovědi!K rýpavým komentářům- zamyslete se, prosím, nad sebou, zda by nebylo lepší využít vaši energii lépe, než rýpáním do lidí, kteří se chtějí jen poradit a zvážit své možnosti :)

No jedna technická. Kdyby ses rovnou obrátila na školy, kde chceš Bc. dělat, pak se těch rýpavých komentářů ušetříš úplně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
8.10.20 14:57
@Anonymní píše:
Žádného rýpání jsem si zrovna v této diskuzi nevšimla. Myslím, žes dostala celkem konkrétní rady.
Ale zcela soukromě: chystáš-li se na studia VŠ, měla by sis umět zjistit relevantní informace. Ty opravdu nenajdeš na diskuzi na emiminu, ale na studijním oddělení dané fakulty.
I kdybychom Ti tady krásně napsali, že to někomu prošlo na konkrétní fakultě, tak je Ti ta informace úplně k ničemu. Nevíme, na jaké škole jsi studovala, jaké jste měli předměty, jak moc se shodují s předměty dané fakulty, atd. Navíc je tu ještě jiná věc - změna vedení dalé školy/fakulty. Co prošlo za minulého vedení, nemusí projít u současného (a netřeba měnit rektora, či děkana, stačí změna garanta oboru). Takže by se mohlo stát, že někomu z emimina to povolili a Tobě již ne. Argumentovala bys potom tím, že tady „Máně“ jste to uznali, tak mně to uznejte taky? Asi ne, že.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50468
8.10.20 17:00
@SAJ píše:

Taky si myslim, ze je to stejna.
Mi teda nejvic stve, jak jsou zajemci o studium desne lini. Sami si neotevrou google. To je problem, aby si zajemce o studium nacetl info? Nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama