Z dlouhých vlasů na bob?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rikkynka
Nováček 1 příspěvek 15.09.18 22:13
z dlouhých na bob?

Ahoj, uvažuju už dlouho nad kratším účesem (viz fotka) včetně té barvy, hodně se mi líbí, a přemýšlím jestli by ke mě seděl…co myslíte? jestli se tu najde nějaká kadeřnice co by byla ochotná mi poradit budu jedině ráda…já osobně si myslím že by to nemuselo vypadat špatně, vlasy mám stejně celkem zničené…jen se vážně bojím že mi to nebude náhodou sedět a příjde mi, že jednou když se vidím v zrcadle si říkám jo, super, to mi půjde :) a jindy zase ne, to mám pocit že ke mě spíš ty dlouhé… :zed: moc děkuju za případné odpovědi…

Příspěvek upraven 15.09.18 v 22:17

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 15.09.18 22:17

Jdi do toho,bude ti to sedět. Máš špičatější bradu a k té se to suprově hodí. A k tomu štíhlý obličej,dlouhé vlasy ti ho ještě víc protahují. :palec:

axelina
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 3 inzeráty 15.09.18 22:19

mám podobný obličej -tvar i rysy jako ty a vlasy uplne stejný… a zvažuju to same…mám blond ydlouhy jak ty zničený a stejne jsem už tak roknikde nebyla z rozpustenýma…už mi tahne na 40 a vubec se v tom necitim…nosim bud nahoru vyčesaný culik nebo halabala drdol… takže k čemu vlastne ty dlouhy si říkám… mě stačí když to pujde dat do culiku protože hodne sportuju ale asi to zkrátím - tobe si myslím že to slušet bude určite

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 15.09.18 22:21

Máš spíš delší oválný obličej, takže si myslím, že ti to půjde hezky, jen bych si dala práci s úpravou do objemu, abys to neměla splihle, opticky ti to trochu zakulatí obličej. Mikádo sluší téměř každému, jen u osob s hodně kulatým obličejem to pak vytváří dojem „nařvanych“ tvaricek, což může být roztomilé u malé holčičky, ale u dospělé to působí infantilně.

tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 15.09.18 22:29
@Rikkynka píše:
Ahoj, uvažuju už dlouho nad kratším účesem (viz fotka) včetně té barvy, hodně se mi líbí, a přemýšlím jestli by ke mě seděl…co myslíte? jestli se tu najde nějaká kadeřnice co by byla ochotná mi poradit budu jedině ráda…já osobně si myslím že by to nemuselo vypadat špatně, vlasy mám stejně celkem zničené…jen se vážně bojím že mi to nebude náhodou sedět a příjde mi, že jednou když se vidím v zrcadle si říkám jo, super, to mi půjde :) a jindy zase ne, to mám pocit že ke mě spíš ty dlouhé… :zed: moc děkuju za případné odpovědi…

Ahoj.

Jsi dle mého názoru typ Reese Witherspoon.

Takže něco takového bych doporučovala.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 15.09.18 22:36

Určitě to zkrať - ty dlouhé vlasy do obličeje ti ho opticky zbytečně příliš prodlužují a ztrácíš se v tom - s vyčesnanými vlasy na fotce najednou nesmírně prokoukneš. Určitě uneseš vlasy i jen k uším. Pokud se takového zkrácení bojíš, tak po pusu.

Klidně to můžeš mít i kratší a myslím že ti nesmírně sekne mít vlasy do čela - třeba i ofinu

A teda rozhodně chceš nějaký studený odstnín barvy, ta žlutá blond ti vážně nesluší. Nějaká studená hnědá bude super.

https://i.pinimg.com/…2ac3aace.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…8c91d6b9.jpg

a12
Vesmírná mluvilka 33067 příspěvků 15.09.18 22:37

Ja myslim, ze ti to bude sluset, ze v tom budes smrncovni :palec: jdi do toho :pankac:

Jogrr
Závislačka 4344 příspěvků 15.09.18 23:23

Ta tepla blond barva Ti neslusi. Na te fotce s culikem jsi ale za hvezdu :palec:
Mikado Ti urcite padne a zkus i svetlejsi hnedou barvu, strasne prokouknes. :kytka:

KristynaTita
Kecalka 451 příspěvků 16.09.18 00:17

@Rikkynka to Ti bude sluset!:) žeň ale vlasy do objemu, to bude lepsi

zrnko
Kecalka 427 příspěvků 16.09.18 00:39

@Rikkynka
Já myslím, že by ti slušelo cokoli. Takže je vlasne jedno, co si na tu hlavu dáš. :lol: I lehce do ruzovohneda by ti slušela.
Každopádně se hodně směj, ptz úsměv ti hrozně sluší.
A z dálky jsem si na první pohled myslela, že na te poslední fotce je Reese :)

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 16.09.18 05:59

Bude ti to slušet, rozhodně víc než ty dlouhý upláclý, to se mi nelíbí vůbec. A barva taky potřebuje změnu ;)

weyky
Neúnavná pisatelka 19222 příspěvků 64 inzerátů 16.09.18 06:53

Rozhodně do toho běž ;) budeš kočka :pankac:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33520 příspěvků 10 inzerátů 16.09.18 11:42

Za zkoušku nic nedáš, dorůst to může vždycky. Jsi hodně bleďounká, takže trochu tmavší barva určitě bude dobrá volba. Jen je potřeba myslet na to, že při kratším účesu je mnohem důležitější každodenní údržba, jinak bude vypadat smutně a zplihle.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >