Z důvodu střídavé péče mít doma partnera vždy jen ob týden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
145
20.5.22 11:39

Z důvodu střídavé péče mít doma partnera vždy jen ob týden

Vím, že lidi jsou opravdu různí, ale zajímal by mě Váš názor, zda to takto opravdu někdo má, resp. by byl ochoten to tolerovat (v mém okolí si všichni ťukají na čelo, ale to samozřejmě není tak úplně směrodatné). Můj skvělý manžel si pořídil s milenkou nemanželské dítě, rozvádíme se a řešíme péči o děti, manžel chce střídavou péči, proč ne, pokud ji děti budou zvládat. Jenže naši dva kluci nejsou moc zvědaví na malé děti a tak nějak jsou s nimi nekompatibilní, což můj manžel sám říkal a moc dobře to ví, tudíž vymyslel variantu, že bude jen s našimi dětmi týden v našem současném domě (já se odstěhuju, dům zůstane jemu) bez svého dalšího dítěte a milenky a druhý týden bude u té milenky v bytě s jejich dítětem. Podotýkám, že vzdálenost obou bydlišť je cca 45 minut autem, pokud není provoz. Na moje otázky, jak to bude dělat, až milenka v týdnu, kdy bude mít naše děti, dostane třeba chřipku, mi odpovídá, že to je jeho starost, což o to, je to jeho starost, ale jsou v tom zainteresovány i naše děti, proto se ptám. Milenka s tím prý souhlasí, že ví, že má závazky jinde. Moje otázka sociologického průzkumu zní, opravdu na tohle nějaká milenka, později regulérní partnerka, která má s tím chlapem děcko, přistoupí? Že bude tatínkem jejího dítěte a jejím partnerem jen ob týden? Chápu, že kdyby byla bezdětná, tak asi ano, ale s děckem? Je to její první dítě… díky za názory :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
20.5.22 11:44

Jako varianta kdy děti zůstávají tam kde vyrostli a rodiče řeší střídavou péči je pro děcka nejjednodušší.

To stěhování nepadne na ně, ale na jejich rodiče.

To že tím bude svou novou ženu s miminem vytáčet - no, to je skutečně jeho starost.

Předpokládám že to dříve či později dopadne tak, že v baráku bude bydlet celá sešívaná rodina tvého muže a posléze budou synové jezdit za tebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74252
20.5.22 11:46
@Slu32 píše:
Vím, že lidi jsou opravdu různí, ale zajímal by mě Váš názor, zda to takto opravdu někdo má, resp. by byl ochoten to tolerovat (v mém okolí si všichni ťukají na čelo, ale to samozřejmě není tak úplně směrodatné). Můj skvělý manžel si pořídil s milenkou nemanželské dítě, rozvádíme se a řešíme péči o děti, manžel chce střídavou péči, proč ne, pokud ji děti budou zvládat. Jenže naši dva kluci nejsou moc zvědaví na malé děti a tak nějak jsou s nimi nekompatibilní, což můj manžel sám říkal a moc dobře to ví, tudíž vymyslel variantu, že bude jen s našimi dětmi týden v našem současném domě (já se odstěhuju, dům zůstane jemu) bez svého dalšího dítěte a milenky a druhý týden bude u té milenky v bytě s jejich dítětem. Podotýkám, že vzdálenost obou bydlišť je cca 45 minut autem, pokud není provoz. Na moje otázky, jak to bude dělat, až milenka v týdnu, kdy bude mít naše děti, dostane třeba chřipku, mi odpovídá, že to je jeho starost, což o to, je to jeho starost, ale jsou v tom zainteresovány i naše děti, proto se ptám. Milenka s tím prý souhlasí, že ví, že má závazky jinde. Moje otázka sociologického průzkumu zní, opravdu na tohle nějaká milenka, později regulérní partnerka, která má s tím chlapem děcko, přistoupí? Že bude tatínkem jejího dítěte a jejím partnerem jen ob týden? Chápu, že kdyby byla bezdětná, tak asi ano, ale s děckem? Je to její první dítě… díky za názory :-)

Hele, todle nevyvěštíš. Prostě bych to zkusila. Možností, jak se to vyvine je spousta. Bud to bude klapat nebo začne ona tlačit a on jí vyfakuje nebo vyfakuje ona jeho a rozejdou se. Nebo podlehne a tento typ střídavky padne.
Já bych asi i do chlapa ob týden šla. Raději, než abych měla doma ve střídavce jeho děti. Ale zas u nich je problém, že mají společné dítě. Ale nejspíš je ona v situaci, kdy si nemůže vybírat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
20.5.22 11:48

Za mě je to hloupost..i pro to další dítě do budoucna co to jako je? Uvidí svého otce ob týden? Bude to otec jakože taky ve střídavé péči pro obě rodiny? A hold se tak stalo ale vaše děti jsou sourozenci toho dítěte milenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9613
20.5.22 11:49

Tvoje děti ale taky budou mít tátu jen týden, takže to není vlastně žádný rozdíl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74252
20.5.22 11:50
@Veru1987 píše:
Za mě je to hloupost..i pro to další dítě do budoucna co to jako je? Uvidí svého otce ob týden? Bude to otec jakože taky ve střídavé péči pro obě rodiny? A hold se tak stalo ale vaše děti jsou sourozenci toho dítěte milenky.

No, tak vzhledem k tomu, ž spousta levobočků nemá tátu ani tu polovinu času, to může být pro milenku slušný úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5302
20.5.22 11:52

Některý ženský mají třeba kamionaka, který je v tahu par týdnu, a taky jim to neva :lol: A beztak se paní brzy přestěhuje, teď musí byt vstřícná, aby si ho trochu zahackovala :P časem se to otupi :mrgreen: není vůbec hloupá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
20.5.22 11:52

Upřesňuji, že děti budou vždy na ten týden chodit ke mně jinam, já v tom domě už nebudu, resp. po tom všem už v něm být nedokážu a ani nechci…takže manžel bude mít ten týden dům prázdný…Ta varianta, že se budeme střídat my by se mu líbila, mimojiné i proto, že bych se mu minimálně uvnitř o dům starala…díky za názory…ano, je to jeho věc, to máte pravdu…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
20.5.22 11:54

Myslím, že velmi rychle budou bydlet všichni v tom baráku spolu. Nedovedu si představit ženu, která by tohle tolerovala z pozice té nové ženy. Ale to už je jen jejich problém, já bych na to klidně přistoupila, pro tebe a děti z toho vyplývají celkem výhody. Ale teda ta „nekompatibilita s malými dětmi“ je pěkná hovadina. Děti budou mít sourozence a je celkem na místě, aby se s ním normálně vídaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
20.5.22 11:55
@Semtex píše:
Některý ženský mají třeba kamionaka, který je v tahu par týdnu, a taky jim to neva :lol: A beztak se paní brzy přestěhuje, teď musí byt vstřícná, aby si ho trochu zahackovala :P časem se to otupi :mrgreen: není vůbec hloupá.
souhlasím, že slečna je velmi chytrá :-) a má to velmi dobře vymyšlené :-)
@xsaleen píše:
Tvoje děti ale taky budou mít tátu jen týden, takže to není vlastně žádný rozdíl

to ano, ale my budeme rozvedený a já manžela nechci už ani vidět, tedy jaksi mi nikdo týden chybět nebude…ale ano, i takhle je možné si to odůvodnit…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
20.5.22 12:01
@Veru1987 píše:

No, všechny děti ve střídavé péči vidí otce ob týden a dokonce to bývá posvěcený soudem….. Takže jakože jo, nic nenormálního…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109503
20.5.22 12:09
@Veru1987 píše:

Však i ty první děti uvidí otce a dokonce i matku obtýden ne?
Osobně tomu dávám půl roku a milenka s dítětem bude bydlet s nimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
20.5.22 12:11
@Slu32 píše:
Upřesňuji, že děti budou vždy na ten týden chodit ke mně jinam, já v tom domě už nebudu, resp. po tom všem už v něm být nedokážu a ani nechci…takže manžel bude mít ten týden dům prázdný…Ta varianta, že se budeme střídat my by se mu líbila, mimojiné i proto, že bych se mu minimálně uvnitř o dům starala…díky za názory…ano, je to jeho věc, to máte pravdu…:-)

Na tom, že bude ten barák prázdný proděláte úplně všichni… ale manžel zdaleka nejmíň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12140
20.5.22 12:20

Tak třeba milenka nestojí o to se ob týden starat o 2 další děti a bude jí tenhle režim vyhovovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
20.5.22 12:21
@Slu32 píše:
Vím, že lidi jsou opravdu různí, ale zajímal by mě Váš názor, zda to takto opravdu někdo má, resp. by byl ochoten to tolerovat (v mém okolí si všichni ťukají na čelo, ale to samozřejmě není tak úplně směrodatné). Můj skvělý manžel si pořídil s milenkou nemanželské dítě, rozvádíme se a řešíme péči o děti, manžel chce střídavou péči, proč ne, pokud ji děti budou zvládat. Jenže naši dva kluci nejsou moc zvědaví na malé děti a tak nějak jsou s nimi nekompatibilní, což můj manžel sám říkal a moc dobře to ví, tudíž vymyslel variantu, že bude jen s našimi dětmi týden v našem současném domě (já se odstěhuju, dům zůstane jemu) bez svého dalšího dítěte a milenky a druhý týden bude u té milenky v bytě s jejich dítětem. Podotýkám, že vzdálenost obou bydlišť je cca 45 minut autem, pokud není provoz. Na moje otázky, jak to bude dělat, až milenka v týdnu, kdy bude mít naše děti, dostane třeba chřipku, mi odpovídá, že to je jeho starost, což o to, je to jeho starost, ale jsou v tom zainteresovány i naše děti, proto se ptám. Milenka s tím prý souhlasí, že ví, že má závazky jinde. Moje otázka sociologického průzkumu zní, opravdu na tohle nějaká milenka, později regulérní partnerka, která má s tím chlapem děcko, přistoupí? Že bude tatínkem jejího dítěte a jejím partnerem jen ob týden? Chápu, že kdyby byla bezdětná, tak asi ano, ale s děckem? Je to její první dítě… díky za názory :-)

Bylo by mi srdečně jedno, jak si to ten trapák zařídí. Chtěla bych pouze, aby se při střídavce pořádně staral o 2 starší děti. Nemyslím, že na to nextka přistoupí. Já bych chtěla otce svého dítěte u sebe. Ale já bych si nedělala děti s chlapem ze sekáče. Chudáci děti. Ty vždycky ty milostné eskapády odskáčou nejvíc.

Příspěvek upraven 20.05.22 v 12:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat