Přechod z HA Foxinette NEO na Bonadeu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annieta
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 11:00
Z Foxinette NEO na Bonadeu

Ahoj holky, nedávno jsem byla v lékárně si koupit svou HA (Foxinette Neo), kterou používám již 3 roky bez jakýkoliv problémů. V lékárně mi ale bylo řečeno, že antikoncepce má výpadek a že mi dá jinou HA (Bonadea), která je s mojí téměř totožná. Nezbylo mi nic jíného, než si Bonadeu vzít, jelikož si pro antikoncepci chodím těsně před tím, než mi skončí měsíčky :lol: Když jsem si včera brala první prášek, tak jsem si rovnou shlédla recenze na Bonadeu a dost mě to vystrašilo. Ale zase si říkám, když má stejné složení jako Foxinette, tak to nemůže mít takové rozdílné následky ne?
Máte s tímto přechodem na jinou (totožnou) HA nějakou zkušenost?
Nevíte, jestli je nějaké šance, že se Foxinette Neo vrátí do prodeje, když už má výpadek 3 měsíce?

Moc děkuji za jakoukoliv odpověď ;)

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10917 příspěvků 27.11.18 11:19

Stejny problem jsem řešila předminuly týden. Prý se vracet nebude, takže jsem přešla na Mistru a v pohodě. Je to všechno na jedno brdo

Maminkaha
Povídálka 21 příspěvků 27.11.18 11:22

Ahoj, taky beru Foxinette, v lekarne rikali, ze bude k dispozici v unoru. Dali mne misto toho Mistru, ma stejne slozeni, ale je drazsi (brala jsem ji uz drive, nez jsem zjistila, ze Foxinette je levnejsi). Stejne slozeni ma i Jeanine, ta je jeste drazsi. Bonadeu neznam, ale pokud ma stejne slozeni, tak je proste stejna jako Foxinette - jenom ji vyrabi jina firma.

Annieta
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 12:14

@Tichošlápek
Mě právě říkali v lékárně, že bude k dostání v únoru, tak nevím. Každopádně nechci problémy s HA jelikož mi trvalo dlouho, než jsem našla tu, co mi vyhovuje :roll:

@Maminkaha
Také mi říkali, že v únoru, ale nepotvrdil mi to na 100% :think: Bonadea je asi o necelou stovku levnější než Foxinette. Tak uvidím po prvním platíčku, jestli bude nějaké změna ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10917 příspěvků 27.11.18 12:16

@Annieta no tak to si pak vyber, mne řekli, ze uz nebude. Ale Ja stejne uz zůstanu u te Mistry, lepší než pak zase dalsi změna

Annieta
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 12:20

@Tichošlápek
To máš pravdu. Říkala jsem si, že uvidím, jak mi sedne ta Bonadea. Doberu všechny 3 platíčka a uvidím, jestli přijde Foxinette nebo zůstanu u Bonadey nebo si najdu novou HA, která mi bude sedět ;)

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 27.11.18 17:30

My taky musely kvůli tomu přejít na Bonadeu, nabídla mi to lékárnice. K Foxinettě se vracet nebudeme, protože má výpadky každou chvíli, je to poněkolikáté během posledních dvou let. Prý je to totéž, to Foxinette prý má více náhrad.

Annieta
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 20:03

@vokishka
Já foxinette beru už 3 roky a ještě se mi nestalo, že by mi někde řekli, že má výpadek. Asi jsem měla štestí :lol: Každopádně uvidím, co ta Bonadea. Ty recenze na ní mě opravdu vyděsily :roll:

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 27.11.18 20:25
@Annieta píše:
@vokishka
Já foxinette beru už 3 roky a ještě se mi nestalo, že by mi někde řekli, že má výpadek. Asi jsem měla štestí :lol: Každopádně uvidím, co ta Bonadea. Ty recenze na ní mě opravdu vyděsily :roll:

no on dřív nebýval tak dlouhý, vždycky se mi ji podařilo na poslední chvíli sehnat, nebo jsem obešla víc lékáren. Tentokrát je to fakt dlouhý,není prý už od června.

Annieta
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 21:03

@vokishka
Já jsem si naposled začátkem září kupovala HA v lékárně na Praze 8. To ještě nic neříkali a normálně foxinette měli. Teď, co jsem byla na Chodově v OC tak mi řekli, že má výpadek a jestli ještě bude tak nejdříve v únoru, ale že to není jisté. Tak uvidíme ;)

vokishka
Extra třída :D 12890 příspěvků 27.11.18 22:08
@Annieta píše:
@vokishka
Já jsem si naposled začátkem září kupovala HA v lékárně na Praze 8. To ještě nic neříkali a normálně foxinette měli. Teď, co jsem byla na Chodově v OC tak mi řekli, že má výpadek a jestli ještě bude tak nejdříve v únoru, ale že to není jisté. Tak uvidíme ;)

Asi měli ještě stare zásoby. Ale už jsem tu jednu diskuzi k tomu cetla a právě tam někdo psal, že nedováží uz od června. A mně v lékárně v říjnu tvrdili,že má být od Listopadu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >