Z jakého důvodu jste si po svatbě nechali obě příjmení?

215
6.4.17 12:13

Z jakého důvodu jste si po svatbě nechali obě příjmení?

Ahoj, kamarádka se vdávala a nechala si obě příjmení. Prý se jí její příjmení líbí a nechce se ho vzdát.
Z jakého důvodu jste si 2 příjmení nechávali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1023
6.4.17 12:14

Kvůli dětem z prvního manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
6.4.17 12:15

Já jsem si nechala jen manželovo ale kamarádka si nechala i svoje kvůli tomu, že už jsou poslední dvě v republice s tím příjmením, ale jinak na to pořád nadává, všude musí vypisovat obě a celkově jsou s tím údajně někde zmatky.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1263
6.4.17 12:22

Já mám také dvě příjmení, nechci tady vypisovat duvody- je to pro mě osobní ale nikde jsem do ted neměla problémy s vypisováním a to jsem už i rozvedená, takže tech papíru bylo hooodně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
6.4.17 12:45

Kvuli praci a kontaktum. Moje jmeno v oboru neco znamena a na malym meste taky, nase rodina tu zije od pradavna…nejsem tu jedina, kdo si nechal jmeno za svobodna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
6.4.17 12:48

Mám též dvě příjmení…vždy jsem si chtěla nechat své rodné a takhle to byl kompromis :nevim:…problémy nemám…představuji se novým a obě používám při styku s úřady atd. Navíc mi tak mohl zůstat i pracovní e-mail atd… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.4.17 13:10

Protože se pohybuji ve sféře, kde by se změna příjmení nemusela vyplatit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
6.4.17 13:16
@radkka píše:
Protože se pohybuji ve sféře, kde by se změna příjmení nemusela vyplatit :kytka:

Hmm… A proto si pořád na emiminu, že? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.4.17 13:21
@Anonymní píše:
Hmm… A proto si pořád na emiminu, že? :mrgreen:

Závist je svině… taková, že kvůli ní porušíš pravidla diskuzního fóra, to mě těší :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
6.4.17 13:28

Známá se jmenuje Blanka a vzala si pana Panenského. Nechala si své příjmení, páč Blanka Panenská fakt být nechtěla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
6.4.17 13:28

Kamarádka si nechala kvůli dětem z 1. manželství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22489
6.4.17 13:42
@radkka píše:
Závist je svině… taková, že kvůli ní porušíš pravidla diskuzního fóra, to mě těší :kytka:

Hele, úplně normální zvědavost? Co to znamená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.4.17 13:47
@Aries6 píše:
Hele, úplně normální zvědavost? Co to znamená?

Jestli to nevíš, tak si přečti pravidla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 13:48

@ewelinka Jejda :D :D :D tak bylo by to zajimávé :D moje sestra si taky nechávala obě, ale nevím proč :nevim: :nevim: zas až tak netypické příjmení neměla a naopak jedno cizokrajné ji přibylo :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
6.4.17 13:48
@radkka píše:
Závist je svině… taková, že kvůli ní porušíš pravidla diskuzního fóra, to mě těší :kytka:

zvláštní… Když @Ice79 napsal/a tu větu, co jsi citovala :D tak ve tvé citaci ji vidím anonymně :D ale nad tím vidím normálně kdo to napsal :D asi nějaká chyba v Matrixu zase :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama