Z jídla je mi špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.18 21:20
Z jídla je mi špatně

Zdravím, předem říkám že těhotná nejsem, i když jsem si to i já sama myslela. Už asi týden se mi děje to, že pomyslím na jídlo a je mi do zvracení. Za týden jsem toho moc nesnědla, žádné stresy jsem neměla prostě klasika. Ale nějak jsem zapomínala na jídlo a jedla jsem čím dál tím méně. No a teď se přidalo ještě tohle. Večer jsem jak už tělo bez duše, bez energie, slabá a neschopná ničeho. Stalo se to některé z vás, aniž by v tom bylo těhotenství? Znovu říkám, že nejsem těhotná, sex jsem neměla přes rok, takže to opravdu můžu 100% vyloučit.
PS: Anonym, trochu se za to stydím.

Reakce:
reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 02.10.18 21:29

Tak asi je to tím že jsi málo jedla. Odvykla jsi si od jídla a teď je ti z něj špatně. Nebo se přidala viróza. Tělo bylo oslabené a viróza je hned na světě.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 02.10.18 21:30

A co dovolená? Přijít na jiné myšlenky nebo nějaká nová známost :kytka:

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 02.10.18 21:44

@Vendina922 Jsem už 5 let sama. Nová známost je pro mě asi nereálná, vzdala jsem hledání :). A ne není mi 50, je mi 21 (jediný vztah v 15) :) Ale dovolená zní rozumně :)

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 02.10.18 21:48

:kytka: :kytka: Nevahej a hledej dovču. :dance: Změníš prostředí a bude fajn. Urovnáš si myšlenky a hlavně můžeš někoho potkat :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >