Reklama

Z kreditu na paušál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 17:17
Z kreditu na paušál

Zdravím,

potřebuji se zeptat…asi před dvěma hodinami jsem přešla z kreditu na paušál a zjistila jsem, že mi vůbec nefunguje telefon a že se nikdo nedovolá…Nemáme s tím někdo zkušenost, je mi to dost nepřijemny a znervózňuje mě to. Děkuju za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lentilkaaa83
Závislačka 3043 příspěvků 05.01.17 17:27

Zkoušela jsi vypnout/zapnout telefon?

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 05.01.17 17:29

@LenaNell
Restartuj ho, ale když sem přecházela na paušál, tak sem měla telefon do půlnoci „mimo provoz“

ropucha 02
Ukecaná baba ;) 1173 příspěvků 05.01.17 17:32

Ještě doporučím vypnout telefon a vyndat- nandat kartu. Většinou to zabere (dělala jsem u VDF)

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 17:32

Vypnula zapnula…vyděla simkartu a nic. Tak snad naskočí, ale je to hodně nepříjemný pocit, když mi kamarádka na net napsala, že volané číslo neexistuje

Lentilkaaa83
Závislačka 3043 příspěvků 05.01.17 17:38

@LenaNell může se i stát, že objednávka v systému se kousne a projde později.

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 18:07

No tak to je hezky… :?. Tak doufám, že naskočí, co nejdřív

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 05.01.17 18:22

Na změnu je vždy určitý čas, ale tohle by se nemělo stát. Kontaktovala bych okamžitě operátora.

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 18:45

@Janinka07 Já se vrátila zpět do O2 a tam mi řekli, že se to může stát, že budou urgovat objednávku, ale víc pro mě neudělají a neví jak dlouho to bude trvat, ale tak jako každý mobil potřebuji a teď nevím, co je doma atd…

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 18:45

@Janinka07 na operátora se nedovolám..nepustí mě to

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 05.01.17 19:00

A od kdy ten pausal plati? Nemas treba ve smlouve az zitrejsi datum? Ze by se pausal spustil az o pulnoci :nevim:

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 19:05

@Kriss Tina smlouvu mi měli poslat na email, abych něco potvrdila, ale ještě nic nepřišlo a na mail se dostanu až zase zítra odpoledne, tak nevím. Říkal mi, že by se měl paušál rozjed do dvou hodin a je to už skoro 4 a nic. Takže jestli se mi nerozjede ani po půlnoci tak teda nevím :zed:

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 05.01.17 19:21

@LenaNell tak pokud to vyzaduje potvrzeni tak se to samovolne asi nespusti. Neni treba moznost zavolat operatora od nekoho zrodiny, sousedu, kamaradu? Abys zjistila co kde drhne?

LenaNell
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 05.01.17 19:31

@Kriss Tina No jo, ale mě ani ten email nepřišel a vím, že za to v té pobočce nemůžou, ale mám chuť tam vletět. Říkali, že budu normálně fungovat a pak plynně přejdu na paušál a teď tohle. Teď píši na on line chatu s operátorem, tak snad se to pohne

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 05.01.17 19:33

Tak doufej, ja si tyhle veci vzdycky vyrizuju radsi osobne na pobocce, neodchazim dokud vse nefunguje a nemam v ruce fyzickou smlouvu…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama