Z kterého sourozeneckého kočáru lze udělat jeden

42
27.5.16 12:08

Z kterého sourozeneckého kočáru lze udělat jeden

Zdravím všechny maminky, co znají nějaký sourozenecký nebo dvojčatový kočár z kterého jde udělat i jeden, když budu potřebovat vyrazit jen s jedním dítkem. Prosím o všechny rady. Může se jednat i o kočárky, které seženu v zahraničí. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15533
27.5.16 12:13

Phil&teds ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
27.5.16 12:13

Jednoznačně baby jogger select.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 12:24

Baby Jogger City Select jsme měli.

• Citovat
  • Upravit
2054
27.5.16 12:28

Meli jsme take Baby jogger select a velka spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
27.5.16 12:40

My měli phil a teds vibe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
27.5.16 12:40

Ja myslim, ze v dnesni dobe jich bude docela hodne, jen nesmis koupit kocarek vedle sebe :lol: Tedy az na jeden, ktery je vysouvaci do boku, ale uz si nepamatuji znacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
27.5.16 12:46
@Zorbas
@Zorbas píše:
Meli jsme take Baby jogger select a velka spokojenost :palec:

Jj. Věřím, jen ta cena :(, ale i tak diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
27.5.16 12:47
@Amys píše:
Ja myslim, ze v dnesni dobe jich bude docela hodne, jen nesmis koupit kocarek vedle sebe :lol: Tedy az na jeden, ktery je vysouvaci do boku, ale uz si nepamatuji znacku.

Právě, že potřebuji za sebou. Máme úzký výtah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
27.5.16 12:50
@Ajda14 píše:
@ZorbasJj. Věřím, jen ta cena :(, ale i tak diky

Daji se sehnat i z bazaru… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4850
27.5.16 12:50

@Ajda14 Baby jogger city select. je pohodlný pro dvě děti i pro jedno. Phil&Teds je sice superskladný, ale pro dvě děti, zvlášť pro mimino se mi nelíbil. Baby jogger vydrží fakt hodně, nebála bych se koupit ho z druhé ruky. Jen doporčuju změřit délku výtahu, je delší než norm. kočárek a současné moderní výtahy jsou někdy fakt nanic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
27.5.16 12:54
@Elenloth
@Elenloth píše:
@Ajda14 Baby jogger city select. je pohodlný pro dvě děti i pro jedno. Phil&Teds je sice superskladný, ale pro dvě děti, zvlášť pro mimino se mi nelíbil. Baby jogger vydrží fakt hodně, nebála bych se koupit ho z druhé ruky. Jen doporčuju změřit délku výtahu, je delší než norm. kočárek a současné moderní výtahy jsou někdy fakt nanic.

Jj. Máš pravdu. A nevíš kolik měří? Taky mě P&T neoslovil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4850
27.5.16 13:06

Z hlavy nevím, už ho nemám. Podívej se na jakoukoli specifikaci, tam je délka, včetně rukojeti. Je to něco přes metr a když jsem to přeměřovala, tak to sedělo. Pokud budeš mít tu nižší sedačku sklopenou do lehu, připočítej ještě cca 20-30 cm. Druhá sedačka v sedě tolik nezabere, ale ještě něco přidá. Chce to někde přeměřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
27.5.16 13:15
@Elenloth píše:
Z hlavy nevím, už ho nemám. Podívej se na jakoukoli specifikaci, tam je délka, včetně rukojeti. Je to něco přes metr a když jsem to přeměřovala, tak to sedělo. Pokud budeš mít tu nižší sedačku sklopenou do lehu, připočítej ještě cca 20-30 cm. Druhá sedačka v sedě tolik nezabere, ale ještě něco přidá. Chce to někde přeměřit.

Jj. Dobře. Díky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
27.5.16 13:28
@Ajda14 píše:
Právě, že potřebuji za sebou. Máme úzký výtah.

Tak pokud mate opravdu maly vytah, na to doporucuji phil and teds, ale variantu sport, ta je proste nejuzzsi a zaroven ma nejdelsi pridatne a hlavni sedatko. Ale uznavam, ze se to asi kazdemu nelibi. Nicmene s timhle kocarkem a obzvlast ve variante mimino v „troube“, batole nahore, jsem se se zvednutym madlem (madlo se da polohovat uplne dolu i nahoru) nacpala i do minivytahu v cinzaku na zizkove, pricemz diky tomu, ze je to trikolka, jsem se tam vesla i ja a to s batohem na zadech. Normalni kocarek se tam nevejde a teta tenkrat neverila, ze se tam nacpu ja :lol: A u nas jsem bezne projizdela dverma, ktetymi neprosel temer zadny klasicky ctrykolovy kocar. Pokud jsou dvere uzzsi, tak tam najednu, jednou rukou drzim kocar, druhou vycvaknu bocni kolecko, projedu a kolecko hned zase nacvaknu a proste zadna tragedie. Jinak co se tyce toho vytahu, tak kdyz jsem pak mela deti obracene a kocarek tak diky sedatku dole byl o kousek delsi nez predtim, tak jsem proste jednim tahem sundala sedatko, batole nacpala do rohu vytahu a porad jsme se tam vesli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama