Z kterých kolejnic vypadávají čudlíky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 24.10.14 15:17
z kterých kolejnic vypadávají čudlíky?

Nemáte někdo vysledované, z které značky kolejnic vypadávají ty spojovací čudlíky? máme několik značek a z jedněch to slušně padá a ani při slepení to nedrží. Máme Maxim, Brio, Ikeu a asi i Woodyho. :nevim:

Reakce:
Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 24.10.14 15:24

No ale to bys měla vědět ty, ze kterých teda vypadávájí, ne? :lol: ;)
Brio ma ty spojovaci cudliky drevene, je to jeden kus, takze nevypadava nic. Ale neni to osetrene lakem, takze to drevo neni uplne hladke, coz mi nekdy trochu vadi.
Drevo se pak lehce stepi prave na tech spojich…
Ikeu mám ráda, protože má platové čudlíky, jdou dost natěsno spojit s ostatními a velmi dobře dráha drží po kopě. Nevypadává nic.
Woody je lakovaná, dřevené kolejnice opět v jednom kuse, je to dost navolno a někdy to vadí…

fidela
Kecalka 207 příspěvků 24.10.14 15:37

My máme ikeu a tesco.Ikea ok ale z tesca čudlíky vypadávají dost

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 24.10.14 15:44

Presne jak pise @fidela
Ikea drzi uz leta, z Tescovych to vypadava porad. Manzel lepi, ale vypadne to zas. U kolejnic to vem cert, ale u drazsich mostu to nastve. Uz bych dalsi nekoupila a varuju, kudy chodim :cert:

Brio a Woody mame jen vychytavky typu nadrazi, prejezdy atd a zatim drzi.

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 24.10.14 16:23

No máme zmet všeho, už si fakt nepamatuju, co je co. Brio má i vlepované špunty, asi to bude to Tesco, na to jsem zapomněla. :) díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >