Z kudrnatých vlasů rovné

Anonymní
16.4.21 23:59

Z kudrnatých vlasů rovné

Měla bych otázku, jestli se z kudrnatých vlasů mohou stát náhle rovné. Od mala mám prstýnkové vlasy, normálně jsem je měla od začátku hlavy po celou jejich délku, ale pár týdnů zpět jsem se zaměřila na to jak momentálně vypadají. Poslední dobou mi totiž rostou od hlavy vlasy rovné, takže je velice zvláštní pohled, když jsou vlasy prstýnkové a minimálně 10 cm od hlavy jsou rovné. Nevěnovala jsem tomu ze začátku pozornost, ale ted už to jde opravdu vidět, prostě je tam náhlý skok nebo jak bych to řekla. Bojím se, že až to doroste do větší délky, budu muset prstýnky ostříhat, což bych velice nerada. Dá se s tím něco dělat? Nějaké přípravky nebo tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
17.4.21 00:10

Možná jsou už těžké, možná jim chybí protein nebo jsou příliš hydratovane. Zkus najet na fb skupinu cgm curly girl metoda a třeba zjistíš co a jak 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
17.4.21 00:15

Mám taky dost vlnité vlasy. U mě v první řadě vyfenovat jinak mám vlny jak blázen. A na srovnání, žehličku?
Jinak přirozenost především? Nejsi se sebou spokojená? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
17.4.21 00:17

Mě takhle kadeřnice vyprávěla, jak se několika jejím klientkám stalo přesně to co popisuješ. Prý hormonální změny, často po porodu nebo v těhotenství. Prý jedna její klientka měla opravdu uplně z kudrnatých vlasů vlasy rovné jak asiatka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
17.4.21 00:58
@me-ow píše:
Možná jsou už těžké, možná jim chybí protein nebo jsou příliš hydratovane. Zkus najet na fb skupinu cgm curly girl metoda a třeba zjistíš co a jak 🙂

Pridavam se a taky doporucuju mrknout na metodu curly girl - leta jsem s vlasy bojovala a po objeveni teto metody konecne vypadaji k svetu. Je to krapet alchymie, ale stoji to za to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
17.4.21 01:29

Já znám zase opak. Tchýně měla v mládí vlasy úplně rovné a po prvním porodu se jí zkoutily a má je fakt hodně kudrnaté, ne že by měla úplně to afro, kdy ta hlava vypadá jako velký balón, ale fakt hodně kudrnaté, malé prstýnky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34290
17.4.21 05:04

Stává se to a i naopak, často vlivem hormonálních změn, těhotenství, přechod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
17.4.21 06:41

Tak jestli opravdu od hlavy už rostou rovné, buď je máš dlouhé a zatížené, nebo ti prostě naprostou rovné a nic s tím neuděláš. Mě se zase z rovných vlasů po porodu staly vlnité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
17.4.21 06:45

Tak já si vlasy vždy žehlila, protože jsem je měla vlnité a po porodech už je mám jak vyžehlené :lol: horší je že dost ubývají :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53500
17.4.21 08:08

A mi se tohle stát nemůže ☹️. Furt budu žehlit, abych to šáší, které se mi nelíbí zamaskovala 🙏.
Je to nespravedlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 08:40

Tyjo všichni píšete po porodu, ale mně je 17 :lol: Je možný že to může být koncem puberty, protože v době kdy začínala je pravda, že se ty vlasy zkudrnatily ještě 2× tolik, tak možná to s pubertou i odejde..Ještě mě napadá antikoncepce kterou beru, ale nechce se mi věřit tomu, že by mi tak radikálně změnila tvar vlasů :roll: Ale na tu stránku se rozhodně podívám :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1333
17.4.21 08:44
@Kelsey píše:
A mi se tohle stát nemůže ☹️. Furt budu žehlit, abych to šáší, které se mi nelíbí zamaskovala 🙏.
Je to nespravedlivé.

Ja zas doufam, ze se mi ty moje rovny hrebiky zacnou vlnit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53500
17.4.21 08:52
@DandátkoP píše:
Ja zas doufam, ze se mi ty moje rovny hrebiky zacnou vlnit :lol:

To je škoda, že to nejde prohodit, že? Žehlím od 15r., kdy jsem si pořídila první žehličku. Takovou práci pra.
V 18r. jsem vycestovala na pár měsíců do UK a tam jsem si koupila lepší. Ta mi vydržela dlouho. Kudrnaté vlasy přidávají roky, dělají kulatější obličej, než je. Mi se to nelíbí. A samo se to nenarovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4073
17.4.21 13:37
@Anonymní píše:
Tyjo všichni píšete po porodu, ale mně je 17 :lol: Je možný že to může být koncem puberty, protože v době kdy začínala je pravda, že se ty vlasy zkudrnatily ještě 2× tolik, tak možná to s pubertou i odejde..Ještě mě napadá antikoncepce kterou beru, ale nechce se mi věřit tomu, že by mi tak radikálně změnila tvar vlasů :roll: Ale na tu stránku se rozhodně podívám :palec:

To bude tou pubertou… Jestli ti od hlavy rostou rovné, tak bych řekla, že je už budeš mít rovné… Uvidíš, co se s nima stane třeba jednou po porodu :mrgreen: ( mně osobně se s Vladana po porodu nestalo vůbec nic, ale každá to má jinak) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4051
17.4.21 13:46
@Kelsey píše:
Je to nespravedlivé.

no já bych to taky brala kdyby mi začaly růst místo vlnitých rovné. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat