Z manželství jsem odešla s holým zadkem.

Anonymní
28.5.16 19:19

Z manželství jsem odešla s holým zadkem.

Mě se to stalo a pořád se tím žeru. Je tady někdo, komu se stalo něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12199
28.5.16 19:20

A jakpak se to stalo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
28.5.16 19:28
@Anonymní píše:
Mě se to stalo a pořád se tím žeru. Je tady někdo, komu se stalo něco podobného?

a jak je to možné?
Zase nic tě nepojí s minulostí zhola nic a máš čistý štít a

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807

Záleží s čím jsi do něj přišla a co jste během manželství nabyli, společně nebo ty sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea

Já jsem vyměnila podíl z baráku za děti do své péče. Po tahanicích jsem dostala svoje věci a pak půlku společného zdanění 25 tisíc (už je to pár let zpátky). On má nový dům, kde žije sám se svými rodiči a se svou depresí, my bydlíme s dětmi ve starém RD a máme klid. Děti k němu jezdí a já mám už i čas pro sebe.
Nelitovala jsem nikdy té výměny, i když by mi peníze bodly…
Peníze nejsou všechno a on žije ve svém krásném domě vyloženě bídný život. Jeho volba…

Příspěvek upraven 28.05.16 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
23931
28.5.16 19:30

Já vyhodila ex z mého bytu, on si vzal veškeré vybavení 3+1, které jsme pořizovali spolu. Asi za trest. Včetně postelí pro děti, peřin, hrnců, mikrovlnky, ledničky…zůstaly mi jen holé zdi a 3 děti 8) Už nemá nic, všechno prošustroval, prodal nebo propil 8o 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12897
28.5.16 19:32

Kdyz jsi to nechala takhle proběhnout, jaký ma smysl se tím uzirat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.5.16 19:34
@radkka píše:
Záleží s čím jsi do něj přišla a co jste během manželství nabyli, společně nebo ty sama :nevim:

přišla jsem s bytem, spolu jsme si pořídili chalupu…

• Nahlásit
  • Citovat
12897
28.5.16 19:37
@Anonymní píše:
přišla jsem s bytem, spolu jsme si pořídili chalupu…

A proč nemáš nic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
28.5.16 19:40
@laducha píše:
Já vyhodila ex z mého bytu, on si vzal veškeré vybavení 3+1, které jsme pořizovali spolu. Asi za trest. Včetně postelí pro děti, peřin, hrnců, mikrovlnky, ledničky…zůstaly mi jen holé zdi a 3 děti 8) Už nemá nic, všechno prošustroval, prodal nebo propil 8o 8)

No jo, potrestat přes peníze, to já znám moc dobře :roll:. Ale už se na toho mého voda uvařila :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.16 19:41

Zkrátka s manželem nebyla domluva na prodeji. Dvanáct let jsem nebyla schopna ho donutit k majetkovému vypořádání.
Nakonec bydlel bez elektřiny, nasekal dluhy, domek skončil v dražbě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.16 19:44

Z hlouposti jsem nechala na manžela napsat půlku domku, aby se chudák necítil ukřivděný. :pocitac: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.16 19:46
@omites píše:
A proč nemáš nic?

protože jsem jako mladá byla naivní a důvěřivá, proto :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
6565
28.5.16 19:48

Ty si tajemná jak hrad v karpatech. TAkže já to shrnu (podle toho co jsi zatím napsala), svojí hloupostí a laxností jsem přišla o majetek a po 12 letech se tím žeru. No aspoň že máš smysl života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3248
28.5.16 19:48

Kašlete na to, hlavní je zdraví. Peníze se dají vydělat, když budete chtít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama