Z měkké matrace na tvrdou? Matrace "Masáž relax"

130
9.3.21 09:26

Z měkké matrace na tvrdou? Matrace "Masáž relax"

Ahoj holky, jsme nuceni objednat matraci pres internet, vždy jsem byla zvyklá spát na měkčí matraci, teď bych ráda kvůli zádům zkusila tvrdou od Eco matrace „Masáž relax“ 25cm vysokou.

Jak jste ten přechod z měkké na tvrdou „zvládly“, nevrátily jste se pak zase k měkčí?

Moc díky za postřehy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1941
9.3.21 09:29

Kvůli zádům také spím raději na tvrdé. Ale koupil bych si přímo ortopedickou. Nestojí moc a jsou způsobené na problémy se zády

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 09:33
@Mamca_1234 píše:
Ahoj holky, jsme nuceni objednat matraci pres internet, vždy jsem byla zvyklá spát na měkčí matraci, teď bych ráda kvůli zádům zkusila tvrdou od Eco matrace „Masáž relax“ 25cm vysokou.

Jak jste ten přechod z měkké na tvrdou „zvládly“, nevrátily jste se pak zase k měkčí?

Moc díky za postřehy!

Já mám také ráda měkkou a chtěla jsem vyzkoušet tvrdší. Noo, vůbec mi neseděla a musela jsem objednat zase měkkou.

• Citovat
  • Nahlásit
7421
9.3.21 09:35

@Mamca_1234 fakt bych to nejdřív vyzkoušel až to půjde, než to jen tak od boku kupoval. A ono není měkká matrace jako měkká matrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3289
9.3.21 10:52

Z moc tvrdé matrace bolí záda ještě víc. A nemusíš to poznat bohužel ani hned při kupování, ono ležet 10 minut a celou noc je rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
9.3.21 11:03

Já mám měkkou a jak spim někde na tvrdý, tak trpím. Do měkký mi hezky zapadne bok a rameno, takže mám pater ve finále rovně. Na tvrdý mám zadek nahoře, pak propad, a pak rameno, který mi překáží. Me tedy bolela zada vždy z tvrdý, nemám to rada a budila jsem se šílené otlačená a rozlamana :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10642
9.3.21 11:14

Já mám teda zkušenost spíš opačnou. Dokud jsme měli tvrdou matraci, tak mě bolely záda daleko víc než teď na měkké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4156
9.3.21 11:26

Já taky nepochopila tu úchylu na tvrdé matrace.
Ani nemusí být měkká, ale spíš dobře odpružená, aby reagovala na pohyb, svaly se hýbaly a nevznikaly otlaky a blokády.
Všechny ty zdravotní, zónový a spešl pro páteř mě bolely už jen při zkoušení.
Tak nevím, asi jsem divná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
9.3.21 15:43

Moc děkuju za příspěvky! No tak jste mě jen utvrdili v tom, že musím sehnat pro sebe měkčí, na kterou jsem zvyklá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 15:40

@Mamca_1234 mrkněte na matrace JMP, vím, že dělají matrace, kde si můžete zvolit matraci, kde z jedný strany je měkkčí a druhá strana matrace tvrdší. A můžete si je třeba po půl roce otáčet, nebo dle potřeby jak vám to vyhovuje. Mrněte tam, oni vám i skvěle poradí. Já mam od nich matraci a doporučuji. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30985
12.3.21 15:47

Já jsem si koupila tvrdou matraci na doporučení z centra zdravé spaní, jak se teď říká prodejnám nábytku. Už bych to neudělala. Bolely mě klouby, jak tlačila, hlavně kyčle, ale i rameno, odkrvovaly se nohy. Musela jsem ji vrátit.

Ale na moc měkké se mi spí taky blbě, jak tam člověk zapadne.

Chce to prostě právně pružnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
12.3.21 23:30

Z měkké bych na tvrdou nepřecházela, navíc ono se sice dost prosazují tvrdé, ale ta matrace by měla být tak akorát, hodně záleží, kolik vážíš, měla by se pod tělem vytvarovat a podpírat na správných místech. Od doby, co jsem si jednou neprozřetelně lehla na postel z koňských žíní, vlny, bavlny a čistě přírodních materiálů (nemyslím latex), o ničem jiném nesním a šetřím, protože ta už mi pak vydrží napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat