Z milenky kamarádka

Anonymní
26.11.20 15:36

Z milenky kamarádka

Je to realne?

Co si myslet v pripade, kdyz si chlap mysli, ze to jde, ovsem pak se zjisti, ze mu exmilenka ani nerekla, ze se vdala a je tehotna.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3429
26.11.20 15:42

Ty jsi ten chlap, ta milenka, její manžel nebo jeho manželka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9984
26.11.20 15:49

Kdy se tak stalo? A ci je vlastne to dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
26.11.20 15:52

No a, že se vdala a má dítě, ne? Vždyť byla jen milenka. Chlap si může myslet, co chce, milenka evidentně nemá zájem. Proč by taky měla mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
26.11.20 15:56
@Anonymní píše:
Je to realne?Co si myslet v pripade, kdyz si chlap mysli, ze to jde, ovsem pak se zjisti, ze mu exmilenka ani nerekla, ze se vdala a je tehotna.

Tak byla jen milenka, žádný závazek. Asi jí to přestalo bavit, tak si našla někoho pro koho nebude jen milenka, vdala se a je těhotná. V čem je problém? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2000
26.11.20 16:03

Strašně by mě zajímalo, jaký přínos má takové kamarádství, když o tom druhém nevíš ani tak základní věci, co se udály v jeho životě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 16:34

Záleží jak se koukáš na různý věci a jak to klasifikuješ. Pokud předtím byli milenci bez citů, dost pochybuju, že můžou skončit jako kámoši. Navíc souhlasím s tím, co tady holky psaly - kdyby byli kamarádi, chlap by přece věděl o podstatných změnách v životě. proto snad kamarády máš, abys s něma sdílela hezký (ale i špatný) věci. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
510
26.11.20 17:18

Jestli jsem to pochopila dobre, chlap chce zustat kamarad, aby mohl zasunovat jeste i nekdy pozdeji. Pak zalezi, jestli bude mit zaludek na to spat s vdanou a tehotnou pani. A taky jestli jeho ego vubec vstreba ten sok s realitou, ze se nasel nekdo tak skvely, ze zastoupil jeho misto.
V mladi jsem byla single a vidala se se singl klukem, tak jsme si uzivali ale vidali se jen obcas, zil ve Vidni, obcas jezdil do Prahy. Kdyz po delsi dobe napsal, napsala jsem jen, ze cekam dite, precetl si to a pak 3,5 roku nenapsal 😄 Celkem me prekvapil, myslela jsem, ze se mame celkem radi. Podotykam, ze dite nemohlo byt jeho. Ted si napiseme tak zdvorilostne k narozkam, ale tenkrat jsem teda koukala. Nakonec se ozval sam, zkusil jestli bych si nechtela uzit, o kamarádství mu teda opravdu neslo 😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29642
26.11.20 17:28
@Anonymní píše:
Je to realne?Co si myslet v pripade, kdyz si chlap mysli, ze to jde, ovsem pak se zjisti, ze mu exmilenka ani nerekla, ze se vdala a je tehotna.

Exmilenka ho má na háku, chlap asi tajně doufá, že by mohl být aspon kamarád, případně čekat poblíž na svou příležitost… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat