Z nabarvené blond zpět na přírodní hnědou

Anonymní
8.1.20 17:51

Z nabarvené blond zpět na přírodní hnědou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Od narození jsem měla hnědé vlasy a po nějaké době se mi přestali líbit a tak jsem šla ke kadeřnici a udělala mi,, zesvětlení,, vlasů takové proužky uvnitř vlasu ale ne z moc hezké barvy a chtěla bych zpátky hnědé. Myslíte že jde jít spet na přírodní hnědou když mi to zesvetlila na,, blond,,?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4353
8.1.20 18:07

Tmavá na světlou chytá dobře.. co měděná? já se tedy barvím doma :mrgreen: protože na černé není co zkazit.. hnědých jsou stovky odstínů, tam bude náročnější volba, kup kvalitní barvu a následnou péči, nebo je možnost zpět ke kadeřnici.. mezi jednotlivými barveními je ale potřeba nechat aspoň pár týdnů čas (jak kvůli zotavení, tak kvůli zbytkům barev na vlasu..), do té doby lze klidně použít pečující barvící hnědý šampon, pokud ti ta světlá fakt nesedí a vadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20781
8.1.20 18:26

Jo jde to líp než z tmavý na světlou :D ale jdi ke kadeřnici, barvou z drogerie docílíš leda toho, že to budeš mít flekaté a nebo mnohem tmavší než původní barvu (ono ty barvy z drogerie rady chytají o dost tmavší než je na obale)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat