z nemléčné kaše na mléčnou ??????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

taeki
Povídálka 13 příspěvků 20.12.08 12:14
z nemléčné kaše na mléčnou ??????

ahojky mamči,
určitě máte plno práce doma s předvánočním úklidem a dárečkama, ale mám takovej dotaz.Malá papá na noc nemléčnou kaši (máme problémy s bříškem a musíme používat Nutrilon Comfort -proti zácpě) a už má 7,5 měsíce a chtěla bych jí vyzkoušet mléčnou kaši.Když byla menší, tak jsem to zkusila a plakala bolestí bříška.Ale přece nemléčné se dávají, když má dítě alergii na kravské mléko, ne?A malá není alergik a doktorka mi neporadí :roll:

Reakce:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 20.12.08 12:47

no jasne davaj ale v mlecnych kasich je obyc kojenecke mleko- vzdycky zakladmni od te znacky tudiz pokud musite mit comfort tak mu tim pades das normalni mliko a bude mit zacpu - takze bych zustala u nemlecnych a hotovo- muzes zkusit normalni mleko pres den- to spis rozchodi - rozhybe a vyzene prdy :-) nez v noci :-) traveni se casem upravi zaroven s tim jak se dite vic hybe ale na noc bych to nezkousela uz kvuli tomu ze se nevyspite ani jedna :wink: pokud nastanou potize :-)

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 20.12.08 15:19

Koupila bych nějakou nemléčnou a udělala bych jí z Nutrilonu Comfort, my jsme na něm taky byly kvůli prdíkům..

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 20.12.08 17:10

My take davame nemlecnou i kdyz mala alergik neni a kombinujeme to s mlickem hami..
Predtim to mela s Nutrilonem HA

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >