Reklama

z nemléčné kaše na mléčnou ??????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

taeki
Povídálka 13 příspěvků 20.12.08 12:14
z nemléčné kaše na mléčnou ??????

ahojky mamči,
určitě máte plno práce doma s předvánočním úklidem a dárečkama, ale mám takovej dotaz.Malá papá na noc nemléčnou kaši (máme problémy s bříškem a musíme používat Nutrilon Comfort -proti zácpě) a už má 7,5 měsíce a chtěla bych jí vyzkoušet mléčnou kaši.Když byla menší, tak jsem to zkusila a plakala bolestí bříška.Ale přece nemléčné se dávají, když má dítě alergii na kravské mléko, ne?A malá není alergik a doktorka mi neporadí :roll:

Reklama

Reakce:

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 20.12.08 12:47

no jasne davaj ale v mlecnych kasich je obyc kojenecke mleko- vzdycky zakladmni od te znacky tudiz pokud musite mit comfort tak mu tim pades das normalni mliko a bude mit zacpu - takze bych zustala u nemlecnych a hotovo- muzes zkusit normalni mleko pres den- to spis rozchodi - rozhybe a vyzene prdy :-) nez v noci :-) traveni se casem upravi zaroven s tim jak se dite vic hybe ale na noc bych to nezkousela uz kvuli tomu ze se nevyspite ani jedna :wink: pokud nastanou potize :-)

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 20.12.08 15:19

Koupila bych nějakou nemléčnou a udělala bych jí z Nutrilonu Comfort, my jsme na něm taky byly kvůli prdíkům..

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 20.12.08 17:10

My take davame nemlecnou i kdyz mala alergik neni a kombinujeme to s mlickem hami..
Predtim to mela s Nutrilonem HA

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >