Z ničeho nic nateklá kolena u 3letého

Anonymní
26.4.17 08:04

Z ničeho nic nateklé kolena u 3 letého

Zdravím,

mám 3,5 letého syna, kterému z ničeho nic přes noc natekly kolena. Setkal se s tím někdo? Co by to mohlo být? Nebolí ho, chodí normálně, teplotu nemá. K dr určitě zajdeme, ale než se tam dostanu, tak bych ráda vaše názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3114
26.4.17 09:43

Měla to známá v deseti letech a má juvenilní revmatoidní artritidu. Může to být třeba i infekčního rázu, například borelióza. Šla bych k dr. Trvala na testech na infekce a revmatoidní faktor apod. Ale určitě těch příčin může být milion.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1850
26.4.17 09:45

Jak již psala @sediza, kamarádky syn také juvenilní revmatoidní artritida v 1,5 roce. Dokonce mu zasádrovali ruku, než přišli na toto onemocnění :zed: :zed:. Nicméně trvej na testech. Kluk měl biologickou léčbu, dnes je mu 10 let a je v pohodě, jen nesmí vrcholově sportovat :palec:
Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 11:18

Holky, díky, tak jsme byli u dr. Kromě opuchlého kolena na něm nic neshledala, vzala krev na různé nemoce včetně artritidy, boreliozy a dny. Tak se ted budu modlit. Ona je hodně pečlivá, takže jsem jí to ani říkat nemusela. Už tak toho máme hodně, tak snad to přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
26.4.17 13:08

Držím Vám moc palce, aby to bylo něco banálního a dobře léčitelného. Dejte pak vědět! Hodně štěstí :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 13:13

@sediza děkuji. Dr i říkala, že kdyby se to prudce zhoršilo, tak máme jet na pohotovost, že nás pravděpodobně hospitalizuji. Říkala že to může být i vir, který napadl koleno - syn mírné kašle a má rymu, ale to je fakt třeba 5× za den zakasle, 2× vysmrka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 15:15

Začínám být nervozni, po dvou hodinách spánku to koleno vypadá takto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
26.4.17 17:20

Jela bych na pohotovost, ale do nějaké krajské nemocnice, tam bude lepší péče a zkušenosti s méně obvyklými onemocněními, které jsou potřeba vzít v potaz. Jakou máte nejbližší krajskou nemocnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
26.4.17 17:25

Si myslim, se na pohotovosti s Tim mit zkusennost nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 17:37

@sediza Zlín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
26.4.17 17:54

Já souhlasím s pediatričkou. Jela bych na tu pohotovost. Akorát teda Zlín nevím, je to docela malé město, ve městě kde bydlím já cca 60tisíc obyvatel je nemocnice, resp. kvalita péče tragická. Do Brna to máte daleko? Mohli by Vás určitě hospitalizovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 18:01

@sediza do Brna to máme 100 km. :roll: zatím se to už nezhoršuje. Hospitalizace se nám moc nehodí, jsem po úraze nechodici… Samozřejmě když nebude zbytí, tak se to bude muset nějak udělat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
26.4.17 18:56

@sediza Tak nohy trochu odpuchly, ale udělala se na každé noze jedna žlutá modřina vel. 2×2cm. Tak já fakt nevím. Celé odpoledne běhal, vůbec si na to nestěžuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
26.4.17 18:59

Třeba byste si tam odpočinula, určitě by Vás hospitalizovali společně..Můžete aspon zkusit na tu pohotovost zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
26.4.17 19:00

Akorát se budete trápit a přemýšlet, co by to mohlo být,..abyste něco nezanedbala. Zdraví má člověk jen jedno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama