Z ničeho nic nechce být v kočáře

125
21.4.20 20:58

Z niceho nic nechce být v kocare

Zdravím vás, maminky. Chtěla bych vědět, zda některá nemáte zkušenosti s tím, že se vašemu dítěti zničehonic přestalo líbit v kočárku. Mám 10 měsíční holčičku je takhle hodné dítě, ale teď tři dny jakmile ji dám do kočárku, začne po pár minutách vztek a řve a řve a řve musím ju vzít do náruče sice to není furt ono, ale aspoň neřve. Dříve jsme tento problém neměli, začalo to až cca před tydnem. Poradi co s tím? Jestli zkusit nositko? Nebo mám prostě čekat, až začne chodit a kočárek dát stranou? Chodíme do kočárku když vím, že má spát. Chodime tak každý den. Jak prijdu domů tak normálně spí. Máte někdo takovou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

128
21.4.20 21:02

Tak to jsem zvědavá, co kdo poradí. Mám ten samý problém s 9měsíční. Kočárek měla ráda a najednou změna. Šátek jsem bohužel pořídila malý, takže jedině sehnat větší nebo nosítko, ale nevím. V náruči ta moje být dlouho nechce. Podle mě dítě chce zkoumat okolí a ne jen koukat z kočárku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
21.4.20 21:08

Nechat spát doma? V tomhle věku mi dcera kočár taky bojkotovala, když jsme protáhly procházku a byla unavená, nechtěla být v kočárku. Mívala jsem pod kočárem nosítko a na usnutí jsem ji unosila, pak přendala. Časem jsem otrnula, prostě jsem ji připla popruhy, položila a nechala uřvat. Vesměs to byla otázka tak 3 min…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13418
21.4.20 21:17

To sem čerstve přendavala do sportovní nástavby. Párkrát se nám stalo, že chtěl ven. Tak jsme měli nosítko. Naštěstí to byla 3 kombinace, takže šla sklopit a i střecha a jezdil na břiše a koukal ven a byl spokojenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8089
21.4.20 21:41

A máš dítě už ve sporťáku, nebo pořád v korbě? Já mám devítiměsíční, sedí ve sporťáku a vydrží koukat i dvě hodiny, než se starší vyblbne na odrážedle. Ale ona je od narození vyloženě kočárková. Já bych asi nenutila, prostě bych uspávala doma a zkusila jít ven, když bude odpočatá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2165
21.4.20 21:59

@RockFous Tou dobou mi malá v kočáru už dávno nespala. Oni už se rádi koukají a jestli je zvědavá, co se kolem děje a do toho ospalá, tak z toho může byt protivná a ubrecena. Nech ji spát doma a zkus ji vzít ven až po vyspani. Aspoň budeš mít doma chvíli klídek :) My měli problém s autosedačkou kolem tohohle věku, páč jak se malá postavila, tak nechtěla jezdit v autě, páč chození bylo nejvíc :) To se srovnalo až někdy po prvních narozkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
22.4.20 09:54

Naše roční v kočáru stojí, nohy má tam, co jiný děti zadek, a drží se stříšky. Jenom jsme museli dokoupit ksiry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama