Reklama

Z ničeho nic neklidné miminko. Pomoooc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 07.11.08 09:24
Z ničeho nic neklidné miminko. Pomoooc

Maminky prosím o radu, můj chlapeček je poslední dobou (už týden) hrozně nevrlý…
Pořád ho musím chovat, má problémy s usínáním.
Vždy byl hodně živé miminko, ale teď nevydrží být sám. Před tím si normálně sám hrál např. s hrazdičkou, strašně moc se mu líbilo v lehátku, a teď prostě nic. Normálně se s ním dalo pomazlit jen když byl nemocný nebo ospinkaný, ale teď by se mazlil pořád. Ani v kočárku nevydrží. Normálně papal tak kolem 10 večer a pak až v 6 ráno. Teď se budí 2-3× za noc.
Už jsem hrozně unavená.
Nevíte někdo čím to může být???

Reklama

Reakce:

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 07.11.08 09:35

zuby:o)

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 07.11.08 09:35

zuby:o)

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 07.11.08 09:46

Taky si myslím, že popis odpovídá zoubkům. Zkus mu dát 3 kuličky homeopatika Chammomila 9ch, mohlo by to pomoct.

Martina

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 07.11.08 10:11

Asi zoubky, ale já bych 2-3× za noc brala. Věř, že to může být mnohem náročnější a nejen v noci :wink: a to pořád.

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 07.11.08 10:46

tipuju zuby…nemusí být vidět, ale popolízají..mmch u holek popolízaly až do roka ;-) až laskavě jeden vylezl ;-), taky už vyžaduje hraní si, pozornost ostatních…jj už si začíná uvědomovat co by všechno mohl, ale ještě nemůže..takže vás prostě potřebuje jako prostředníka ;-) - roste…

tohle je s dětmi pořád, někdy bych ocenila vypínač ;-)

Zdenik

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 07.11.08 10:59

Zdenik, tak ten vypínač by se mi taky občas hodil… :oops: :lol:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 07.11.08 11:26

už se mi ani nechce opakovat, ale první co mě napadlo byli taky ty zoubky, teprve potom jsem se zamyslela a popřemýšlela o dalších možných příčinách. Našemu Honzíkovi v 5měsících přestalo chutnat mlíko a taky pořád plakal, třeba dostaneš menstruaci. a nebo má hlad zkus kojit častěji. Ale stejně mi to pořád spíš sedí k těm zoubkům. A klidně miminko chovej tím rozhodně nic nepokazíš, neboj hrát sám si bude až bude větší

Gabika 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.08 11:31

Neboli ste pred zmenou na očkovaní? Ak áno, v tom prípade by to chcelo nejaké homeo, ktoré by pomohlo sa s očkovaním vyrovnať.

Gabika

malika
Kecalka 394 příspěvků 07.11.08 14:18

zuby :)
zkus mu hladit dásničky prstama, naší malý to dělalo dobře. To přejde :)

dexpre
Povídálka 42 příspěvků 07.11.08 19:58

musím se připojit k většině, asi to budou ty skryté zoubky. A co prdíky? Ty jsou v pořádku? Také dokáží hodně pozlobit, to moc dobře znám :-) Když bylo nejhůře, tak jsem si vzala velký balon (jaký mají v porodnici) a pohupovala jsem se s malým sem tam a za pár minut usnul. Pokud ho bolelo bříško, tak jsme skákali nahoru, dolů a zachvíli prdíky šly ven :-D Je mnoho příčin, které to mohou způsobovat,ale neboj, jednou to opravdu přejde a vše se vrátí do normálu, jen vydržet :P

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >