Z ničeho nic 17měsíční nesnáší svou postýlku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 21:27
Z ničeho nic nesnáší svou postýlku 17M

Kdo to má taky? A co s tím?
Dcera 17M najednou nenávidí svou postýlku.
Do teď dobrý, normálně tam usínala. A teď tak týden jí nesnese.
Dám jí tam, stoupne si a řve. Regulérní hysterák. Řve klidně i hodinu ve stoje. Pak už to nevydržíme my a dáme jí k nám do postele. Tam usne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Allons-y
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 11.10.14 21:28

V tom věku dělala to samé a postýlku jsem zrušila a spí ve velký posteli. Sice si s ní musím večer lehnout (dřív usínala sama), ale už jsme to vypilovaly na deset minut :D, tak si nestěžuju.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 11.10.14 21:35

U nás tohle začalo v 11měsících, když jsme se přestěhovali do nového bytu, zkoušeli jsme všechno, dat postýlku k naší posteli, sundat bočnici, a prostě nic, řev řev řev. Vzdala jsem to a spala s námi. Teď jsme sami, takže spi furt se mnou. Je jí 21měsíců.

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 21:39

Jéžiš holky, tohle slyšet nechci :zed: :D

Allons-y
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 11.10.14 21:46

@zdenka_v tak dlouho jí to bude štvát, až přijde na to, jak to přelézt a budeš mít po prd.. :mrgreen: - to se stalo u nás :mrgreen:

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 21:55

@Allons-y no ty vol… :lol:

nachize
Kecalka 170 příspěvků 11.10.14 21:55

U nas to same v 14.mes., prestehovali jsme do velke postele a tam spi v pohode a je spokojena..v noci k nam dokraci a zbytek dospi u nas

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 21:55

Já bych tak chtěla slyšet, že to přejde…

zdenka_v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 21:57

@nachize no my jí maximálně můžem přestěhovat k 5tiletý ségře do pokojíčku. Ale bojím se, aby jí v noci nebudila.

Allons-y
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 11.10.14 22:03

@zdenka_v to se musí zkusit, ale moje děti spí spolu v pokoji už přes rok a dobrý (synovi je 6,5 a dceři 20m)

veada
Stálice 78 příspěvků 11.10.14 22:11

U nás to samé cca v 17 měsících začal postýlku úplně nenávidět. Jakmile jsem ho do ní položila, hned byl vzhůru a řev, i když to předtím vypadalo, že spí. Po přendání do velké postele spal hned klidně dál. Spí ve velké přes den i v noci, bohužel se tam ale už nevejde manžel…

Bjoucik.15
Ukecaná baba ;) 2482 příspěvků 11.10.14 22:47

@zdenka_v měli jsme to taky. Nakonec to docela přešlo, když jsme jí do postýlky naházeli různé hračky a knížky a nechali jí před spaním tak půl hod. Hrát. Pak se zhaslo, nechalo se jí otevřeno na chodbu, aby nás slyšela a byl vcelku klid. Teď už spí ve velké posteli a jde to.

Babetta
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 11.10.14 22:48

Myslíš, že je problém v postýlce? Já bych sázela spíš na to, že najednou potřebuje mít vedle sebe rodiče/maminku… U nás to nakonec dopadlo tak, že opět usíná sám v postýlce, ale ráno od cca šesti po kojení dospává u nás ve velké posteli.
 Bab.

saralinda
Kecalka 337 příspěvků 11.10.14 23:09

U nas to same nastalo ve 20m - evidentne mu jde o to, aby spal u nas v posteli. Do te doby usinal sam behem minutky. Nastalo to po nemoci, kdy s nami 2 dny spal, protoze mel vysoke horecky a plakal a u nas se sklidnil. Prvni 2 dny po nemoci mel ve sve postylce dost hysteraky, ale ted se to hodne lepsi. Nechala bych ho u nas v posteli, ale hrozne cestuje ( u toho nas kope, spi na nas,…) a nikdo se pak nevyspime. Tak mu chceme jiz brzy koupit jeho vlastni velkou postel do pokojicku.

Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 11.10.14 23:12

U nás to samé cca v 18ti měsících. Já jsem tedy vydržela, trvalo to asi 14 dní, ale už je zase klid. Pokaždé když jsme ji tam v tomto období chtěli položit, že bude spinkat, tak spustila. Tak tam stála a ječela a já jí u toho objímala a říkala, že je to její postýlka a že tam musí spinkat a že jí mamka teď bude dělat „moje, moje“ (tak říká, když jí někdo objímá…) dokud bude plakat, hladila jí dokola i přes ten její vztek. Taky jsme koupili miminko (vypadá celkem jako opravdové) které jsme jí dali do postýlky a říkali jsme jí, že tam bude dělat hají i s miminem. To zabralo taky hodně… No jak říkám po 14ti dnech to vzdala a zase je všechno v pořádku a usíná tam v pohodě ;) Já se s ní ve velké posteli prostě nevyspím, tak jsme to zkusili takto a vyšlo to. Ale nebylo to lehké, naštěstí dva týdny nebyla zas tak dlouhá doba ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >