Z ničeho nic špatně vidím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 10:33
Z ničeho nic špatně vidím

Ahoj holky, mám takový problém - z ničeho nic se mi zhoršilo vidění na pravém oku a to tak, že nepřečtu ani sms. Tento stav trvá už asi týden. Nejprve jsem si říkala, že mi praskla žilka v oku a do dvou tří dnů to bude ok, ale změna žádná. Večer už mám oči tak unavené z toho namáhání, že mě bolívá hlava a cítím tlak za očima. Hned v pondělí se objednám na oční, ale stejně mi to vrtá hlavou, a proto se ptám, jestli s tím některá nemáte zkušenost a co to bylo? Odeznělo to? Shodou okolností jsem ob týden objednaná k neurologovi kvůli bodavým bolestem v hlavě. Začínám se trochu děsit, že to má souvislost a vidím ty nejčernější scénáře :,( (inko kvůli zdravotnímu stavu)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 10.07.16 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém - z ničeho nic se mi zhoršilo vidění na pravém oku a to tak, že nepřečtu ani sms. Tento stav trvá už asi týden. Nejprve jsem si říkala, že mi praskla žilka v oku a do dvou tří dnů to bude ok, ale změna žádná. Večer už mám oči tak unavené z toho namáhání, že mě bolívá hlava a cítím tlak za očima. Hned v pondělí se objednám na oční, ale stejně mi to vrtá hlavou, a proto se ptám, jestli s tím některá nemáte zkušenost a co to bylo? Odeznělo to? Shodou okolností jsem ob týden objednaná k neurologovi kvůli bodavým bolestem v hlavě. Začínám se trochu děsit, že to má souvislost a vidím ty nejčernější scénáře :,( (inko kvůli zdravotnímu stavu)

No já bych raději mazala k obvoďákovi, aby mi poradil, co to může být. Na oční by mě neobjednali dřív než za tři měsíce, šla bych tam rovnou. Náhlé nevidění není normální.

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 10.07.16 10:41

Tak pokud je to jenom na jednom oku, tak je možný zánět, ale i vysoký tlak, štítná žláza a mnoho dalších. Měla jsi jít hned k obvoďákovi, stejně tě to nemine, protože takový oční problém nemusí být vůbec oční, ale z něčeho jiného. Uvidíš, co ti zítra řeknou, stejně budou chtít došetřit další věci.

Anys29
Ukecaná baba ;) 1851 příspěvků 1 inzerát 10.07.16 10:45

Tak já nevím, kdybych přestala vidět z ničeho nic nebo se mi zhoršilo vidění, mažu na pohotovost. A to je to, co ti můžu poradit a co bys podle mého názoru měla udělat. Týden k lékaři bych nečekala.

Krofka
Kecalka 382 příspěvků 10.07.16 10:47

Může to být cokoliv, těžko radit. Rozhodně bych se neobjednávala, ale šla akutně, nejlíp řešit přes obvodního.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 10:48

Toho obvoďáka právě zvažuju, protože mě stejně odešle k neurologovi, kde jsem objednaná za týden :think:
@BaMaK jj, je to jen jedno oko. Zánět v oku může být i bez bolesti či jakýchkoliv jiných příznaků?

werakla
Kecalka 374 příspěvků 10.07.16 10:50

Tak já nechci strašit, ale něco podobného měla babička…Taky z ničeho nic začla špatně vidět. Byla ji diagnostikovana tzv. žlutá skvrna (nevím přesně ten název) jsou myslím dvě formy, mokrá a suchá. Ta mokrá je neléčitelná a vede k slepotě :( U té druhé se pichají nějaké injekce. Musí se to léčit co nejdříve, takze na očaře bych naléhala na co nejdříve! Ale jak říkám, nechci strašit, jen mě to připomnělo jak to bylo u babičky :roll:

SáraW 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 11:05

Jed klidne na pohotovost… Velka bolest hlavy, tlak za ocima a spatne videni jsou urcite priznaky na pohotovost. Prohlidne te neurolog a budes vedet. Rozhodne bych to nepodcenovala. Obvodak ti stejne rekne at jdes na ocni a na neurologii. Ja osobne bych jela na pohotovost. At to dobre dopadne :kytka:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 11:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém - z ničeho nic se mi zhoršilo vidění na pravém oku a to tak, že nepřečtu ani sms. Tento stav trvá už asi týden. Nejprve jsem si říkala, že mi praskla žilka v oku a do dvou tří dnů to bude ok, ale změna žádná. Večer už mám oči tak unavené z toho namáhání, že mě bolívá hlava a cítím tlak za očima. Hned v pondělí se objednám na oční, ale stejně mi to vrtá hlavou, a proto se ptám, jestli s tím některá nemáte zkušenost a co to bylo? Odeznělo to? Shodou okolností jsem ob týden objednaná k neurologovi kvůli bodavým bolestem v hlavě. Začínám se trochu děsit, že to má souvislost a vidím ty nejčernější scénáře :,( (inko kvůli zdravotnímu stavu)

bude to chtit ct hlavy a nabrat krev n rozbor urcite takze bych na nic necekala v pondělí zasla k obvodakovi a vyžádala si zadanky na další vysetreni ;)

Paní Columbová
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 10.07.16 11:30

Nedávno jsem se s tím setkala u známé, šla rovnou na mag. rezonanci, tam vyloučili RS, a byl to zánět očního nervu (měla to z dlouhodobého stresu).

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 10.07.16 11:35

8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.16 11:49

@Paní Columbová týjo, tak tohle by na mě úplně sedělo.
Holky moc děkuji za reakce, hned zítra začnu oběhávat doktory.

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 10.07.16 11:54

Urcite v pondeli obehni doktory. Nejlepe k obvodakovi, ten te vysetri + event. odebere krev a posle dal. U nas to funguje tak, ze kdyz ja ( jsem taky obvodacka) zavolam na ocni, ze mam pacienta s akutnim problemem, tak ho neobjednavaji ale vezmou ten samy den ;) Drzim palce at to neni nic vazneho :hug:

Agrion
Závislačka 2799 příspěvků 10.07.16 11:57

A urcite se nech poslat na ocni… sice se nemusi jednat o primarne ocni problem ale taky to muze byt napr. odchlipena sitnice…

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 10.07.16 12:03

Znamy mel podobné potize, vysledkem byl nádor na mozku velky jak pěst, do 14 dnu sel na operaci.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >